Samolot poleci bez celuFot. Unsplash.com/HAL9001

Linie lotnicze sprzedały bilety na 7-godzinny lot donikąd. Reakcja turystów zwala z nóg

Samolot ma polecieć w nietypowy rejs. Jego kierunek zaskoczył wszystkich. Wpadła na ten pomysł jedna z linii lotniczych, jednak jak widać, pomysł się spodobał. Bilety sprzedały się błyskawicznie. O jakim locie mowa?

Samolot wypełni się pasażerami, którzy wykupili wszystkie bilety w ciągu 10 minut. To wyjątkowy lot, który zaskoczył wszystkich. Jest to pomysł australijskiego przewoźnika. Gdzie polecą uczestnicy lotu?

Nie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w PolsceNie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w PolsceCzytaj dalej

Samolot i jego oryginalny rejs

Australijskie linie lotnicze Qantas zaoferowały swoim klientom "lot donikąd". Ma on potrwać aż siedem godzin. Samolot wystartuje 10 października z lotniska w Sydney. Nie ma on jednak docelowego miejsca podróży, a więc po długim locie samolot wyląduje w miejscu startu. Oznacza to, że założeniem rejsu jest sama podróż samolotem, a nie dotarcie do konkretnego miejsca na świecie.

Okazuje się jednak, że ten dziwny pomysł bardzo spodobał się klientom Qantas. Wszystkie bilety wyprzedały się w ciągu 10 minut. To najszybciej wyprzedany lot w historii tego przewoźnika. Zainteresowali się głównie fani latania, którzy z restrykcji spowodowanych pandemią koronawiursa, stęsknili się za lataniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Co się dzieje przy zamku w Malborku? Wiadomość obiegła Polskę
2. Nikt nie zareagował ani nie pomógł, nagrywali i śmiali się. Niezwykłe okrucieństwo nastolatek
3. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media

Przewoźnik przygotował dla swoich pasażerów pewne atrakcje. Osoby, które znają się na pokładzie Boeing 787, przelecą nad najpiękniejszymi miejscami w Australii. Z góry zobaczą między innymi słynny szczyt Uluru oraz Wielką Rafę Koralową. Bilety kosztowały od 787 do 3,7 tysięcy dolarów australijskich. W przeliczeniu na polską walutę jest to od 2164 do 10,2 tysiąca złotych. Na taką atrakcję zdecydowały się 134 osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Wydały się szczegóły ślubu Kossakowskiego i Wojciechowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Zrobili sobie zdjęcie na granicy Polski. Nie przewidzieli konsekwencji, będą żałować do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, co wyrabiał Polak we Francji. Nagranie tylko dla osób o mocnych nerwach
  6. Najpiękniejszy kot na świecie. Jest jedyny w swoim rodzaju

Źródło: Interia

Następny artykuł