Samolot miejscem wielkiego skandaluUnsplash.com/Florian van Duyn

Okopnie potraktowali pasażerkę. Wstyd, muszą przepraszać

Samolot był miejscem, w którym doszło do skandalicznej sytuacji. Wszystko zaczęło się już wcześniej, kiedy kobieta chciała wejść na pokład. Całą sytuację nagrała, a film udostępniła w mediach społecznościowych. Internauci są oburzeni.

Samolot leciał z Nowego Jorku do Chicago w Stanach Zjednoczonych. Problemy miała jedna z pasażerek. Powód był absurdalny. Domagała się uzasadnienia w przepisach, ale go nie otrzymała. Nagranie trafiło do sieci. Co wydarzyło się w USA?

Nagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyNagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Samolot miejscem absurdalnej sytuacji. Skandal

Kobieta chciała wejść na pokład samolotu, kiedy została zatrzymana przy bramce. Nie chciano jej wpuścić. Okazało się, że powodem był jej strój. Pasażerka założyła koszulkę na ramiączkach. Tego dnia w Stanach Zjednoczonych było bardzo gorąco. Pracownicy linii lotniczych Southwest Airlines powiedzieli jej, że wygląda zbyt wyzywająco.

2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziły2 tygodnie kwarantanny dla Polaków po przekroczeniu granicy. Już dwa kraje potwierdziłyCzytaj dalej

Kobieta domagała się wskazania przepisu, który będzie uzasadnieniem takiego postępowania. Okazało się, że go nie ma. Interweniował pilot, który pozwolił dał jej swoją koszulkę. Na pokładzie maszyny kobieta go zdjęła. Wtedy znów zwrócono jej uwagę. Została poinformowana, że po wylądowaniu lotu czeka ją rozmowa z pracownikami linii Southwest Airlines. Tak też się stało. Powiedziano jej, że pokazuje zbyt wiele.

Dzisiaj grzeje: 1. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
2. Nieoczekiwane wydarzenie z Tomaszem Komendą w roli głównej. Nagle pojawił się znikąd, wielkie emocje
3. Martyna Wojciechowska ogłosiłą dobrą nowinę. Gratulujemy

Po opublikowanym nagraniu wiele osób zaczęło pisać komentarze. Internauci byli oburzeni takim postępowaniem. Sprawa trafiła do przedstawicieli przewoźnika, którzy przeprosili kobietę. Postanowiono zwrócić jej pieniądze za podróż. - Bardziej odpowiedzialną reakcją z waszej strony będzie przegląd polityki dotyczącej m.in. ubioru i opracowanie jaśniejszych wytycznych, aby nikt nie decydował w takich sytuacjach na podstawie swoich osobistych uprzedzeń - powiedziała sama zainteresowana.

Zakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąZakaz opuszczania stolicy, kordon wokół innego miasta. Coraz gorsza sytuacja za granicąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  2. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Tysiące Polaków otrzymało pilną wiadomość. Już niedługo w wielu miejscach zajdą poważne zmiany

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł