Samolot pasażerkaFot. Pixabay.com/Free-Photos

Leciała samolotem, nagle rzuciła się do drzwi, chciała je otworzyć. Zapadł wyrok, musi zapłacić prawdziwą fortunę

Samolot leciał z Londynu do Turcji, a na jego pokładzie doszło do niewiarygodnej sytuacji. Jedna z pasażerek nagle wstała i usiłowała sama otworzyć drzwi ewakuacyjne. Za ten czyn będzie musiała słono zapłacić, kara jest gigantyczna.

Samolot linii Jet2 wystartował z Londynu Stansted i nic nie zapowiadało, że ten lot będzie różnił się od pozostałych. Pasażerowie jednak są nieprzewidywalni i czasem nawet w powietrzu potrafią doprowadzić do sytuacji skrajnie niebezpiecznej. Tak się stało również tym razem za sprawą 26-letniej Brytyjski, Chloe Haines.

Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradniMłoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradniCzytaj dalej

Kobieta w trakcie lotu, gdy samolot był w powietrzu, nagle zadecydowała o wyjściu z maszyny. Aby to zrobić, niespodziewanie udała się do drzwi i usiłowała je otworzyć.

Samolot w sytuacji awaryjnej

Brytyjka siłą próbowała otworzyć drzwi podczas lotu, a powstrzymywała ją zarówno obsługa, jak i inni pasażerowie. Na pokładzie doszło do przepychanki, a kobieta ostatecznie została obezwładniona. Mimo to, przez trudną sytuację na pokładzie i brak informacji o rozwoju sytuacji, do lotu poderwano dwa myśliwce Royal Air Force.

Związane to było z podejrzeniem poważnego zagrożenia całego lotu. Myśliwce eskortowały samolot z powrotem na lotnisko Stansted, a przedstawiciel linii lotniczej oficjalnie podkreślił, że była to najgorsza sytuacja w historii działania firmy.

Zapadł niezwykle surowy wyrok

Choć sytuacja miała miejsce w czerwcu 2019 roku, to dopiero teraz zapadł oficjalny wyrok brytyjskiego sądu w tej sprawie. Choć pasażerka tłumaczyła się zmieszaniem alkoholu z lekami i mówiła, że nie pamięta całej sytuacji ,przyznała się do napaści na załogę oraz zagrożenie bezpieczeństwa samolotu.

Ostatecznie kobieta otrzymała dożywotni zakaz wejścia do samolotów linii Jet2 oraz Jet2holidays, ale nie to jest najbardziej dotkliwą karą. Potwierdzona została oficjalnie również kara nałożona przez przewoźnika, która jest horrendalnie wysoka. Za całą akcję Brytyjka zapłacić będzie musiała 85 tys. funtów, co w przeliczeniu jest równe ponad 400 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
  2. Była przekonana, że ma hemoroidy. W tym czasie rak rozprzestrzeniał się po organizmie
  3. Ryzykowne lądowanie samolotu LOT. Służby na lotnisku w Warszawie w stanie najwyższej gotowości
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł