samolot awanturaFot. pixabay.com/ RyanMcGuire

Uderzyła pasażerkę na pokładzie samolotu. Sprawą zajęły się służby

Samolot był miejscem awantury, przy której doszło do rękoczynów. Kobietę zdenerwowały dzieci siedzące za nią. Najpierw upomniała ich matkę, ale gdy to nie pomogło, nerwy jej puściły.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • co wydarzyło się na pokładzie samolotu
  • co zrobiła pasażerka
  • jakie poniosła konsekwencje

Samolot bywa czasami miejscem awantur, jednak nie za każdym razem dochodzi przy tym do użycia siły. Czasami jednak frustracja i zirytowanie sięgają zenitu, co prowadzi do przykrych incydentów. Tak było w tym przypadku, podczas lotu w USA.

Podczas awantury w samolocie doszło do rękoczynów

Incydent miał miejsce na pokładzie maszyny lecącej do Portland w stanie Oregon w USA. Podczas jednego z rejsów amerykańskiej linii lotniczej Spirit Airlines, 29-letnia pasażerka zdenerwowała się, że siedzące za nią dzieci kopią w jej fotel.

Kobieta w pewnym momencie nie wytrzymała i najpierw upomniała matkę dzieci, jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. 29-latka wściekła się do tego stopnia, że nie wytrzymała i zaatakowała ich matkę, uderzając ją dwa do trzech razy pięścią.

Dziennik Daily Mail poinformował, że 29-letnia pasażerka samolotu przyznała się do napaści na kobietę z dziećmi. Jak tłumaczyła, zaatakowała siedzącą za nią matkę, ponieważ zlekceważyła jej prośbę i nie reagowała na nieodpowiednie zachowanie swoich dzieci. Jak twierdzi, kobieta w ogóle nie przejmowała się ich nieodpowiednim zachowaniem.

Hotelarze z Zakopanego i Karpacza wyznali nam prawdę. „Wciąż nie mamy z czego żyć. To jest koszmar”Hotelarze z Zakopanego i Karpacza wyznali nam prawdę. „Wciąż nie mamy z czego żyć. To jest koszmar”Czytaj dalej

Po wylądowaniu na lotnisku natychmiast pojawiła się policja. Po kilku godzinach za 29-latkę zapłacono kaucję i zwolniono ją z aresztu. Amerykance postawiono zarzuty napaści czwartego stopnia oraz nękania.

29-latka spowodowała rozcięcie wargi oraz liczne guzy na głowie matki dzieci. Świadkowie widzieli incydent, ale niestety nie umieli potwierdzić jak to się zaczęło. Podczas rozmowy z policją napastniczka twierdziła, że ​​nie powiedziała stewardesie o nieodpowiednim zachowaniu dzieci, ponieważ jej "pierwszą reakcją była walka"

Kolejny incydent w samolocie

Nie jest to pierwszy raz, kiedy doszło do awantury na pokładzie samolotu. Niedawno informowaliśmy o incydencie, który miał miejsce na warszawskim Okęciu. Wówczas pasażer odmówił założenia maseczki ochronnej.

Obecne przepisy nakazują wszystkim pasażerom zasłanianie ust i nosa maseczką, co ma na celu ograniczenie transmisji koronawirusa. Niestety, wielu pasażerów buntuje się przeciwko tej zasadzie, przez co coraz częściej dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji.

Spotkała Cię niecodzienna sytuacja na wycieczce? Prowadzisz hotel lub pensjonat i chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami lub historiami? A może chcesz skontaktować się z nami w innej sprawie związanej z turystyką? Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres redakcja@turysci.pl

Artykuły polecane przez redakcję Turyści.pl:

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł