samolot doszło do rękoczynówScreen/Twitter.com/Newsvia

Nie mogła wyjść z samolotu przez 10 godzin, wpadła w nieziemski szał. Doszło do rękoczynów, jest nagranie

Samolot musiał stać wiele godzin na lotnisku ze względów bezpieczeństwa. Pasażerowie nie mogli wyjść, a jedna z turystek straciła cierpliwość. Wpadła w nieziemski szał, niestety doszło do rękoczynów.

Samolot lecący z Tajlandii do Chin musiał przejść specjalne procedury zabezpieczające przed koronawirusem. Wszystkie takie sytuacje są źródłem stresu wśród pasażerów, tym razem jednak wszystko wymknęło się spod kontroli. Maszyna Thai Airways wyleciała z Bangkoku, a po wylądowaniu w Szanghaju zatrzymano ją na płycie lotniska. Niestety pasażerowie utknęli w środku aż na 10 godzin, a na pokładzie szybko wybuchła awantura.

Duchowny odprawiał mszę, był zakażony. 500 wiernych za granicą na kwarantannieDuchowny odprawiał mszę, był zakażony. 500 wiernych za granicą na kwarantannieCzytaj dalej

Samolot został zatrzymany na lotnisku. Dantejskie sceny na pokładzie

Jedna z pasażerek po pewnym czasie straciła cierpliwość i chciała opuścić samolot. Nie mogła tego zrobić przez względy bezpieczeństwa, a u niej szybko pojawiły się zachowania agresywne. Najpierw zaczęła krzyczeń i głośno wyrażać swoje oburzenie, lecz niestety to był dopiero początek.

Po chwili zaczęła wymachiwać agresywnie rękami oraz nogami, a gdy podeszła do niej stewardesa, zakaszlała jej celowo prosto w twarz. Wtedy zainterweniowała reszta załogi, którzy chcieli załagodzić sytuację. Niestety okazało się to wyjątkowo trudne i doszło do rękoczynów. Ostatecznie turystkę udało się uspokoić, a po chwili rozmowy zgodziła się zająć swoje miejsce i cierpliwie czekać na sygnał do opuszczenia pokładu.

Dzisiaj grzeje: 1. Panika we Włoszech, ludzie zrobili nocny szturm. Nagrania pojawiły się w sieci
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Całe zdarzenie i awanturę nagrano, a film błyskawicznie obiegł internet. Wszyscy zwracają uwagę na nieodpowiedzialne zachowanie agresywnej pasażerki. Jednocześnie jednak filmik pokazuje, jak bardzo nerwowa atmosfera lęku i niepokoju panuje obecnie w krajach azjatyckich przez koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewyobrażalna tragedia, umarł w męczarniach. Rodzina jest zrozpaczona
  2. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów
  3. Kilkaset lotów z Polski odwołanych. Nie tylko do Włoch, radykalne decyzje linii lotniczych
  4. Panika we Włoszech, ludzie zrobili nocny szturm. Nagrania pojawiły się w sieci
  5. CNN: całe Włochy objęte kwarantanną. Spełnia się najgorszy scenariusz
  6. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł