samolot się zapalił

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerów

Samolot linii Atlas Air wystartował z Honolulu na Hawajach w kierunku Guam. Nie doleciał jednak do celu - krótko po starcie maszyny jeden z silników zaczął płonąć. Do sieci trafiły wstrząsające nagrania ze zdarzenia nagrane przez przerażonych pasażerów.

Samolot musiał awaryjnie lądować po tym, gdy zapalił się jeden z jego silników. Na pokładzie doszło do prawdziwego dramatu po tym, jak zapalił się jeden z silników. Przerażeni pasażerowie nagrali krótkie filmy które trafiły do sieci. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie i mogło dojść do strasznej tragedii.

Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęMagda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęCzytaj dalej

Samolot zapalił się podczas lotu

Pasażerowie samolotu najpierw usłyszeli głośny wybuch, po czym zobaczyli ogień przy jednym z silników. Zaledwie kilka minut po rozpoczęciu lotu pilot poinformował o konieczności awaryjnego lądowania z powodu uszkodzenia jednego z silników. Na pokładzie znajdowało się ponad 200 osób.

Pilotowi na całe szczęście udało się bezpiecznie wylądować na Hawajach, a żadnemu z pasażerów nic się nie stało. Wśród osób znajdujących się na pokładzie wybuchła jednak panika, a filmy ze zdarzenia trafiły do sieci. Widać na nich płomienie na jednym ze skrzydeł maszyny. Przyczyna pożaru silnika nie została jeszcze ustalona. Linia Atlas Air wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

– Samolot pasażerski Atlas Air wylądował bezpiecznie na międzynarodowym lotnisku Daniel K. Inouye w Honolulu po wykryciu usterki mechanicznej jednego z silników. Bezpieczeństwo jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Przeprowadzimy dokładną inspekcję, aby ustalić przyczynę tej usterki – poinformowali przedstawiciele linii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł