samolot pasażerinstagram.com/passengershaming

Zachowywała się w samolocie koszmarnie. Pasażerowie wszystko nagrali, internauci nie mieli litości

Samolot to najszybszy środek transportu. Pasażerowie podczas lotu lubią oddawać się ulubionym czynnością. Niektórzy z nich jednak grubo przesadzają. Jedna z pasażerek zachowywała się koszmarnie.

Samolot to miejsce, w którym pasażerowie zazwyczaj mogą poczuć się bardzo komfortowo. Zdarzają się jednak również i tacy, którzy tego komfortu lubią nadużywać. Podczas jednego z ostatnich lotów pewna podróżna została nagrana przez innego turystę. Film stał się hitem sieci.

Zdjęcie polskiej turystki jest hitem sieci. Nikt nie wie, jaki miała plan, niewiarygodneZdjęcie polskiej turystki jest hitem sieci. Nikt nie wie, jaki miała plan, niewiarygodneCzytaj dalej

Na pokładzie samolotów można spotkać różnych ludzi. Jedni podczas lotu są spokojni i wyciszeni, inni wręcz przeciwnie. Zdarzają się także takie sytuację, które wywołują oburzenie wśród innych pasażerów.

Samolot to nie plaża

Nie najlepsze reakcje pozostałych podróżnych wywołała turystka pierwszej klasy jednego z ostatnich lotów. Kobieta zdjęła buty i rozłożyła się na całym siedzeniu. Całe szczęście, że na miejscu obok nie siedział żaden inny człowiek. Problem gołych stóp w samolotach to zresztą nagminna sytuacja, która niezwykle irytuje innych pasażerów.

Mężczyzna, który nagrał całą sytuację podszedł do niej z humorem, jednak internauci nie pozostawili na podróżnej suchej nitki. W komentarzach pod filmem możemy przeczytać, że kobieta zachowała się bez kultury, a samolot to nie plaża. Sam film wywołał spore oburzenie wśród komentujących. Niektórzy z nich byli zirytowani, inni zaś rozbawieni, podobnie jak autor filmu.

Nam wydaje się, że nikt nie chciałby w swoim sąsiedztwie oglądać gołych stóp sąsiada. W momencie, w którym wydają jeszcze niezbyt zachęcający zapach, robi się z tego spory problem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  3. Pierwszy raz od 20 lat. Australijczycy nie mogą uwierzyć, pogoda znów daje im popalić
  4. Pasażerowie PKP się ucieszą. Mają wejść w życie rewolucyjne zmiany, na które Polacy czekali od dawna
  5. Mieszkańcy w Indiach nie mogli uwierzyć. Odkręcili wodę, a gdy spróbowali "wody" z kranu, aż się zachwiali
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł