samolot lądowanie awaryjneScreen/Twitter.com/KingFazir

Przygwoździli pasażera do podłogi w samolocie. Chciał otwierać drzwi, lądowali awaryjnie [FILM]

Samolot musiał lądować awaryjnie, ponieważ jeden z pasażerów zachowywał się wyjątkowo awaryjnie. Usiłował otworzyć drzwi w trakcie lotu, musieli przygnieść go do podłogi.

Samolot linii American Airlines wystartował zgodnie z planem z lotniska Chicago O'Hara. Początkowo nic nie wskazywało, że ta podróż różniła się będzie od wszystkich innych. Niestety po około godzinie od wzniesienia się w powietrze, doszło do wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji. Jeden z pasażerów zachowywał się bardzo agresywnie, usiłował siłą otworzyć drzwi podczas lotu.

Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w EuropieWszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w EuropieCzytaj dalej

Samolot musiał lądować awaryjnie przez jednego pasażera

Agrsywny pasażer krzyczał, że chce się wydostać z samolotu. Usiłował otworzyć drzwi, jednak interweniowała obsługa pokładowa oraz inni turyści. Mężczyzna został obezwładniony i powalony na ziemię, próby uspokajania go nie przynosiły żadnych rezultatów. Ostatecznie piloci zadecydowali o lądowaniu awaryjnym.

Samolot miał lecieć do Dallas, jednak po godzinie posadzono maszynę na lotnisku w Saint-Lambert w Missouri. Przez cały ten czas agresor był przyciskany do podłogi, a następnie na pokład weszła pomoc medyczna.

- Wylądowaliśmy bezpiecznie w St. Louis. Stewardessy i kilku pasażerów przytrzymały mężczyznę na ziemi, dopóki nie wylądowaliśmy. Wezwano pomoc medyczną - cytuje jednego z pasażerów, którzy opisał zdarzenie w mediach społecznościowych, portal o2.

Dzisiaj grzeje: 1. Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z Europy
2. Seniorzy mają powody do radości. Do ich kieszeni trafią dodatkowe pieniądze z ZUS

Nieprzyjemny incydent potwierdzony został również przez rzecznika lotniska. Zgodnie z przekazywanymi mediom wiadomościami, policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Agresywny pasażer ma odpowiedzieć na awaryjne lądowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ból był nie do zniesienia. Okrutna choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi
  2. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze
  3. Właściciele hoteli są załamani, ich sytuacja jest tragiczna. Przepadły miliony złotych
  4. Przygwoździli pasażera do podłogi w samolocie. Chciał otwierać drzwi, lądowali awaryjnie [FILM]
  5. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej. Pobicie, gwałt i niesamowita podróż kobiety
  6. Piotr Żyła wziął mikrofon i rozpoczął prawdziwe show. Polacy oniemieli, skoczek rozbawił ich do łez

Źródło: Twitter

Następny artykuł