samolot stewardesainstagram.com/skyflygirl

Przepiękna stewardesa podbiła serca internautów. Nie szczędzą jej komplementów

Samolot to jeden z najpopularniejszych, a na pewno najszybszy środek transportu. Najpiękniejszą część załogi samolotu stanowią stewardesy , które potrafią zawrócić w głowie nie tylko pasażerom.

Samolot to bardzo bezpieczny i komfortowy środek transportu. Podczas podróży pasażerowie siedzą w wygodnych fotelach i są obsługiwani przez pomocną załogę, której część stanowią stewardesy.

Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusaWszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusaCzytaj dalej

Jedną z nich jest pochodząca z jednej z najzimniejszych części świata Maria Soldatova. Urodzona na Syberii Rosjanka podbija serca nie tylko pasażerów. Jej profil na Instagramie obserwuje już 62 tysiące osób. Pod jej postami nie brakuje komplementów wniebowziętych fanów.

Samolot z piękną Rosjanką na pokładzie

Soldatova pracowała jako modelka, jednak od dziewięciu lat jest stewardesą i jak sama przyznaje, nie wyobraża sobie, by mogła pracować na innym stanowisku. Obecnie zatrudniona jest przez linie Emirates i mieszka w Dubaju. Bywa, że w powietrzu spędza nawet kilkanaście godzin. Mimo to uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Gdy Soldatova podróżuje po świecie i ma trochę wolnego czasu, to organizuje spotkania z fanami, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. To właśnie oni namówili ją do założenia kanału na YouTube, gdzie piękna Rosjanka opowiada o swoim życiu. Jak sama przyznaje, od zawsze marzyła o pracy przed kamerą, teraz z powodzeniem spełnia te marzenia. Tematami jej filmów są najczęściej wszystkie sprawy związane z zawodem stewardesy, ale również m.in. triki makijażowe, gdzie podpowiada kobietom jak właściwie się pomalować. Wszystkie publikacje mają setki tysięcy wyświetleń.

Oprócz pracy w załodze samolotu oraz prowadzenia mediów społecznościowych, Rosjanka jest właścicielką sklepu z biżuterią, gdzie można dostać przedmioty związane z motywami lotniczymi, które również chętnie publikuje w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Czosnek od lat stosowany jest jako naturalny lek. Fakty i mity dotyczące jego działania
  3. Nad Europę nadciąga huragan. Mieszkańcy muszą być gotowi, będzie bardzo niebezpiecznie
  4. Śnieżny Księżyc już wkrótce pojawi się na niebie. Nie przegap szansy, zdarza się bardzo rzadko
  5. Pracownica hostelu nie wytrzymała. Opowiedziała o najbardziej żenującej sytuacji, jaką przeżyła
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

źródło: turystyka.wp.pl

Następny artykuł