samolot tragediaFot. Unsplash.com/Suhyeon Choi

Dramat na pokładzie samolotu. Załoga zrobiła wszystko, ale niestety i tak doszło do najgorszego

Samolot miejscem okropnej tragedii. Załoga stanęła na wysokości zadania i zrobiła wszystko, co było w ich mocy. Niestety nawet to nie wystarczyło i doszło do najgorszego, pasażer nie żyje.

Samolot linii easyJet leciał z Alicante do Newcastle w Nowy Rok. Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii, był to standardowy przelot pasażerski. Niestety nagle jeden z pasażerów poczuł się źle, a już po chwili konieczna była reakcja załogi.

Zagraniczna linia lotnicza rozdaje 50 tys. biletów zupełnie za darmo. Wystarczy spełnić tylko jeden warunekZagraniczna linia lotnicza rozdaje 50 tys. biletów zupełnie za darmo. Wystarczy spełnić tylko jeden warunekCzytaj dalej

Na pokładzie samolotu podjęto błyskawiczną akcję reanimacyjną. Walka o życie trwała aż do chwili lądowania, niestety doszło do najgorszego.

Samolot easyJet miejscem tragedii

Pasażer lecący samolotem miał 63 lata. Nagle w czasie lotu, tuż przed lądowaniem, poinformował, że źle się czuje, a już po chwili stracił przytomność. Załoga zareagowała natychmiast, podejmując akcję reanimacyjną na pokładzie samolotu. Za ten czas na lotnisku zorganizowano zespół medyczny gotowy do przejęcia poszkodowanego, który miał mu udzielić dalszej pomocy. Niestety doszło do najgorszego - mężczyzna zmarł jeszcze przed tym, jak samolot dotknął płyty lotniska.

- Pasażera próbowano reanimować w czasie lotu, niestety zmarł niedługo przed lądowaniem - poinformowała linia easyJet.

Przedstawiciel linii złożył również rodzinie zmarłego kondolencje i wyrazy współczucia.

- Składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego mężczyzny i oferujemy swoje wsparcie w tym trudnym czasie - możemy przeczytać.

Jak podają media, sprawą śmierci 63-latka zajęli się już śledczy. Oficjalnie nie przekazano żadnych szczegółowych informacji o przyczynie tragedii, nie ujawniono również tożsamości zmarłego pasażera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi, którego nie odwiedzają turyści. Powód jest bardzo smutny
  2. MSZ ujawniło najdziwniejsze prośby turystów, których nie dało się spełnić. Ale mają wyobraźnię!
  3. Dwa prawdziwe strusie spacerowały po Wenecji. Policja wystawiła mandat
  4. Polacy mają szansę na dodatkowe urlopy! Trzeba się jednak bardzo śpieszyć
  5. Wielka tajemnica Wyspy Wielkanocnej rozwiązana? Naukowcy mają teorię, w którą trudno uwierzyć
  6. Zakaz używania popularnych kremów do opalania. Zaskakująca decyzja turystycznego państwa

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł