Samolot z agresywnymi bliźniakami.Fot. Pixabay.com/StockSnap (zdjęcie ilustracyjne)

Dantejskie sceny w samolocie w Gdańsku. Wszystko przez bliźniaków

Samolot lądujący w jednym z polskich portów nie został objęty standardowymi procedurami lotniskowymi. W sprawie felernego kursu musieli interweniować przedstawiciele służb porządkowych i celnych, a sprawców ostatecznie spotkała sprawiedliwość - ta jednak uderzyła przede wszystkim w ich kieszenie.

Samolot lecący ze Skandynawii na północ Polski musiał zostać objęty dozorem celników. Na pokładzie załoga mierzyła się z agresywnymi bliźniakami, którzy bezpardonowo odmawiali wykonywania poleceń i łamali krajowe przepisy sanitarne.

Jest nowa lista czerwonych i żółtych stref. Ministerstwo Zdrowia potwierdziłoJest nowa lista czerwonych i żółtych stref. Ministerstwo Zdrowia potwierdziłoCzytaj dalej

Samolot z agresywnymi bliźniakami

Jak podają dziennikarze Interii, do zdarzenia doszło dzisiaj (środa, 2 września). Samolot lecący z Danii do gdańskiego portu w Rębiechowie stał się obiektem zainteresowania służb zaraz po zgłoszeniu przez załogę skandalicznego zachowania 38-letnich bliźniaków. Według relacji Andrzeja Juźwiaka - rzecznika Morskiego Oddziału Straży Granicznej - oskarżeni mieszkańcy województwa pomorskiego mieli być wyjątkowo agresywni.

Służby nie podają, czy bliźniacy dopuścili się rękoczynów, jednak pewne jest, że cały samolot miał niemały problem z nieposłusznymi pasażerami. Sprawcy bezpardonowo nie stosowali się do przepisów sanitarnych - nie nakładali maseczek, a także nie zapinali pasów w czasie wyraźnych komunikatów załogi. Co więcej, mężczyźni nie chcieli podać swoich danych w tzw. kartach lokalizacyjnych.

“Buntownicy” na pokładzie. Samolot z interwencją służb

Kiedy samolot wylądował na płycie portu w Rębiechowie, na pokład wszedł Zespół Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku. Załoga przekazała funkcjonariuszom, że bliźniacy byli agresywni, nie stosowali się do przepisów i chodzili po maszynie, nie reagując na upomnienia kapitana. Podejrzani zostali wyprowadzeni z pokładu. Już w biurze celników usłyszeli o zarzutach i karze.

Dzisiaj grzeje: 1. Był wielki huk, potem błysnęło. 10 dzieci nie żyje, były bezradne, tragiczna wiadomość z zagranicy
2. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja

Funkcjonariusze nałożyli na mężczyzn karę dwóch mandatów w wysokości 1 tys. zł każdy. Głównym zarzutem było niestosowanie się do poleceń kapitana jednostki, a także zakłócanie porządku publicznego. Co ważne, samolot kursujący z Danii był już 20. przypadkiem podobnej interwencji gdańskich służb w tym roku.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wielka legenda boksu. Miał zaledwie 57 lat, straszliwa choroba pokonała go w mgnieniu oka
  2. Powrót do szkół. W Polsce zamknięto już kilka placówek, ważna informacja dla rodziców
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Wydaje się, że na zdjęciu widać kawałek suchej ziemi, ale w rzeczywistości jest inaczej. W ostatniej chwili nadeszła pomoc

Źródło: Interia

Następny artykuł