samolot gołębie na pokładzieScreen/Twitter/Nirnay Kapoor

Pasażerowie na gapę w samolocie. Latały nad głowami pasażerów, nie dało się ich złapać [FILM]

Samolot miał na pokładzie dwóch pasażerów na gapę, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić. Latali nad głowami turystów, którzy nagrywali niecodzienne zdarzenie.

Samolot przed odlotem musi przejść szereg testów, które dotyczą zarówno kwestii technicznych, jak i bezpieczeństwa. Z tego powodu pasażerowie muszą przestrzegać licznych zasad i przepisów, ale niestety nie zawsze da się wszystko przewidzieć. Tym razem zaskoczona została zarówno załoga obecna na pokładzie, jak i turyści. Do maszyny wleciało dwoje pasażerów na gapę. Nad głowami siedzących zaczęły latać gołębie.

Pilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policjaPilna, wieczorna akcja służb na polskim lotnisku. Karetki, ludzie w kombinezonach i policjaCzytaj dalej

Samolot z latającymi pasażerami na gapę

Dwa gołębie pojawiły się w samolocie linii GoAir, który stał na lotnisku w Agmedabad w Indiach. Planowo maszyna miała lecieć do Jaipuru, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Dwa ptaki zaczęły latać po kabinie, tuż nad głowami ucieszonych turystów.

Sytuacja była niecodzienna, wielu pasażerów zaczęło więc wszystko nagrywać, a filmy trafiły następnie do sieci. Świadkiem wszystkiego był również dziennikarz Nirnay Kapoor, który opublikował materiał na swoim Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. 13-letni Łukasz wrócił z wakacji i zaczął go boleć brzuch. Po usłyszeniu diagnozy, pod rodziną ugięły się nogi
2. Niemcy publikują listę rzeczy, które trzeba mieć, aby pozostać w domu do 10 dni. Wszystko przez koronawirusa

Jak się okazało, schwytanie ptaków, nawet na tak niewielkiej powierzchni, wcale nie było łatwe. Próbowali tego dokonać zarówno pasażerowie, jak i obsługa, niestety nikomu się nie udawało przez dłuższy czas. Ostatecznie na szczęście gołębie bez uszczerbku na zdrowiu zostały przepędzone z pokładu, a samolot odleciał o czasie.

- Mamy świadomość, że nie było to doświadczenie, jakiego się spodziewaliście. Bardzo przepraszamy - napisała linia na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
  2. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje
  3. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  4. Dziwniejszej rzeczy samolotem w historii nie przewoził nikt. Celnicy przecierali oczy ze zdumienia
  5. 2 mln zł kary dla Ryanair. Turyści pozostawieni 200 kilometrów od lotniska
  6. Michal Dolezal podał kadrę na turniej Raw Air. Wielki powrót, świetna wiadomość dla kibiców

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł