Samolot zderzył się z tankowcemTwitter.com/vladwlad777 (screen)

Prawdziwy dramat. Zderzyły się ze sobą dwa samoloty. Widać było tylko kulę ognia za granicą

Samolot myśliwiec zderzył się z samolotem tankowcem. Wydarzyło się to za granicą. Chwilę po uderzeniu o ziemię, jedna z maszyn eksplodowała. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Samolot myśliwiec F-35B i tankowiec KC-130J Hercules zderzyły się ze sobą. Doszło do tego nad Kalifornią w Stanach Zjednoczonych. W momecie uderzenia pojawiła się wielka kula ognia. Wszystko zostało nagrane. Film można zobaczyć niżej.

Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachStało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachCzytaj dalej

Samolot miał wypadek. Wielka kula ognia

Wydarzyło się to w Kalifornii w okolicach godziny 16:00 czasu lokalnego. Maszyna F-35B zderzyła się z tankowcem KC-130J Hercules. Pilotowi udało się przeżyć, dzięki katapultowaniu zanim samolot spadł na ziemię. Kiedy to się stało, maszyna eksplodowała.

Na Twitterze został opublikowany film, który pokazuje wcześniej wspomniany moment. Można na nim zobaczyć ogromną kulę ognia. Powstała ona w wyniku uderzenia maszyny o ziemię. Wiadomo też, że w pobliżu byli ludzie. Oglądając film można usłyszeć kobietę, która krzyczy w języku angielskim "O mój Boże, chłopaki".

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

- Po kolizji w powietrzu straciliśmy dwa silniki. Wciąż mamy jednak częściową kontrolę nad maszyną - relacjonował mediom pilot tankowca, z którym zderzył się myśliwiec. Na szczęście, całej załodze udało się wylądować awaryjnie. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny. Jakiś czas temu doszło do innego wypadku lotniczego w Stanach Zjednoczonych. Można o nim przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób

Źródło: RMF24

Następny artykuł