Samochód wypadł z drogi. Wypadekfacebook.com/ piracidrogowi.pl (screen)

Sceny jak z filmu na południu Polski. Nic nie mógł zrobić. Na miejscu pojawiły się służby

Samochód wypadł z drogi, a następnie na nią wrócił. Kierowcą był 23-letni mężczyzna. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie, które pokazuje ten moment. Uszkodzonych zostało 6 aut. Wyglądało to strasznie.

Samochód miał poważny wypadek. 23-latek miał niedostosować prędkości do panujących warunków. Wypadł z drogi, tym samym powodując karambol, w wyniku którego uszkodzonych zostało 6 aut. Na Facebooku pojawiło się nagranie.

Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmujePotwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmujeCzytaj dalej

Samochód wypadł z drogi. Nagranie w sieci

Wszystko wydarzyło się w czwartek przed południem blisko miejscowości Dąbrowa położonej niedaleko Opola. Kierowca BMW niedostosował prędkości do warunków i wypał z drogi. Takie informacje przekazała policja.

- 23-letni kierowca BMW jadąc z Opola w kierunku Nysy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z jadącą przeciwległym pasem ruchu lawetą, a także uszkodził dwa samochody przewożone przez tą lawetę - relacjonuje młodsza aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak tył auta odbija się od rowu. Z tego powodu pojazd wraca na jezdnię, a następnie sunie po niej bokiem. Przy okazji zahacza o jadącą przeciwległym pasem lawetę i uszkadzając przewożone przez nią dwa samochody. Na końcu BMW zderza się czołowo z autem. Film można zobaczyć niżej.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Kilka dni temu pisaliśmy o innym nagraniu pokazującym wypadek z udziałem samochodu. Nie wydarzyło się to jednak na drodze. Sceneria jest zaskakująca. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Polsat News

Następny artykuł