samochód obok policjantFot. Pixabay.com arembowski

Utknął w korku. Nagle z samochodu zaczął wydobywać się znajomy zapach. Wpadł jak śliwka w kompot

Samochód stał w korku w jednym z polskich miast. Z auta zaczął wydobywać się znajomy zapach. Kierowca nie wiedział, że tuż za nim jest policja. Mężczyzna sprowadził na siebie bardzo poważne kłopoty. Funkcjonariusz postanowił natychmiast zareagować. Prowadzący samochód 23-latek próbował jeszcze uniknąć konsekwencji.

Samochód zatrzymał się w korku w Lublinie. Wtedy przez opuszczoną szybę zaczął wydobywać się charakterystyczny zapach. Aromat poczuł policjant, który siedział w swoim aucie tuż za młodym kierowcą. Gdy zrozumiał, co się dzieje, postanowił natychmiast zareagować i wezwać wsparcie. Sytuacja mogła być niebezpieczna.

Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbDramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbCzytaj dalej

Na pierwszy rzut oka samochód prowadzony przez 23-letniego mężczyznę nie wzbudzał żadnych podejrzeń - po prostu stał w korku na wysokości ul. Puławskiej w Lublinie. Wszystko jednak zmieniło się po tym, jak przez uchyloną szybę z Mini Coopera zaczął wydobywać się dym o bardzo charakterystycznym zapachu. Prowadzący auto 23-latek nie wiedział wtedy jeszcze, że tuż za nim jest policjant z Zespołu Dzielnicowych w Łęcznej.

Zadymiony samochód. Policjant poznał podejrzany zapach.

Policjant, który był na urlopie, obserwował uważnie samochód. Gdy oprócz poznania charakterystycznego zapachu zauważył, że młody kierowca Mini Coopera ma szklaną lufkę i wytrzepuje jej zawartość przez okno, utwierdził się w swoich podejrzeniach. Obawiając się, że 23-latek może być pod wpływem narkotyków, zgłosił zdarzenie dyżurnemu.

Czekając na patrol policji, funkcjonariusz zablokował samochód i uniemożliwił dalszą jazdę 23-letniemu kierowcy. W tym czasie zauważył, jak mężczyzna wyjmuje coś z torby i chowa w spodniach. Po tym, jak na miejscu pojawiły się służby, przebadano 23-latka. Okazało się, że jest odurzony. Charakterystyczny zapach, który poczuł dzielnicowy, to oczywiście woń marihuany. Policja pobrała krew zatrzymanego do dodatkowych testów.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy
2. Lekcje religii coraz częściej znikają z planu lekcji dzieci. Skąd decyzja rodziców o wypisaniu dzieci ze szkolnej katechezy?

Po tym, jak zatrzymano samochód, 23-latek trafił na komisariat. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd, który może nałożyć na niego karę pozbawienia wolności na 3 lata. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o podejrzenu zamachu bombowego we Wrocławiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę
  2. Nad Polską zawiśnie aerostat. Jego obecność może podburzyć wschód
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić

Źródło: Polsat News

Następny artykuł