samochód zderzenie z pociągiemFot. pixabay.com/ arembowski

Jechał do Łeby. Nagle doszło do dramatu, finał mógł być tragiczny

Samochód osobowy spowodował wypadek, który wyglądał jak na filmach katastroficznych. Kierowca cudem uniknął straszliwej śmierci pod kołami pociągu. Ruch na chwilę został wstrzymany.

Samochód osobowy spowodował groźny wypadek na przejeździe kolejowym w Lęborku. Kierowca wjechał na tory w miejscu, gdzie nie ma szlabanu, więc nic go nie zatrzymało. W tym samym czasie nadjechał szynobus w relacji Lębork — Łeba i pojazdy zderzyły się. Na szczęście siła uderzenia nie była na tyle duża, by zmiażdżyć samochód.

Dramatyczne sceny w Mielnie i Łebie. Dramatyczne sceny w Mielnie i Łebie. "Dobijamy się o wsparcie"Czytaj dalej

Samochód zablokował ruch na torach

- Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu osobowego z szynobusem relacji Lębork - Łeba - przekazała aspirant sztabowa Magdalena Zielke, pełniąca obowiązki oficer prasowej Komendy Powiatowej Policji w Lęborku, cytowana przez kontakt24.tvn24.pl

Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia ustaliła, że 25- letni kierowca zatrzymał się przed znakiem stop i rozejrzał. Niestety nie zauważył nadjeżdżającego pociągu, który uderzył w przód samochodu. Nie doznał żadnych poważnych obrażeń, więc nie wymagał hospitalizacji. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę o godzinie 12:45.

Dzisiaj grzeje: 1. Maseczki obowiązkowe na powietrzu od poniedziałku. Europejski kraj podjął decyzję
2. Rozładuje ci się smartfon i zapłacisz karę 150 zł. Bezsensowny przepis będzie cię sporo kosztował

Aspirant sztabowa Magdalena Zielke przekazała w rozmowie z TVN 24, że nie ucierpiał żaden z pasażerów szynobusu ani motorniczy. Sprawca wypadku został ukarany mandatem. Po godzinie 14, czynności na miejscu zostały już zakończone, a pociąg odjechał w kierunku Łeby. Dużo groźniejszy wypadek miał miejsce na Węgrzech, gdzie ucierpieli polscy turyści.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła opalała się przy dzieciach. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego (FOTO)
  2. "Nasz nowy dom" i spalony dom nie są najgorszym scenariuszem. Katarzyna Dowbor ze łzami o zmarłych uczestnikach, smutne wspomnienia
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Kot godzinami ukrywał się pod kołyską dziecka. Wyszedł dopiero, gdy wszyscy zasnęli. Wszystko nagrała kamera

Źródło: kontakt24.tvn24.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł