Samochód uderzył w drzewoPixabay.com/fsHH

Podróżował w bagażniku. Myślał, że będzie zabawnie. Finał był tragiczny

Samochód marki Seat miał wypadek. Wszystko wydarzyło się około godziny 21:30. Poszkodowane są młode osoby. W momencie tragedii jeden z nich był w bagażniku. Wszedł do niego dla zabawy.

Samochód uderzył w drzewo około godziny 21:30. Prowadził go 18-letni kierowca. W maszynie był jeszcze jeden nastolatek. Przebywał w bagażniku, do którego wszedł dla żartu. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Mamy potwierdzenie. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków od 5 października, przykre informacjeMamy potwierdzenie. Obowiązkowa kwarantanna dla Polaków od 5 października, przykre informacjeCzytaj dalej

Samochód uderzył w drzewo. Poszkodowany nastolatek

Do wypadku doszło w gminie Sławno w województwie łódzkim. 17-latek "dla zabawy" wszedł do bagażnika auta. Kierowcą był jego 18-letni kolega. Pasażerem był jeszcze jeden 17-latek. W czasie jazdy kierowca uderzył w drzewo. Policji udało się ustalić, że nie dostosował prędkości do utrudnień wynikających z warunków pogodowych. Samochód wpadł w poślizg i doszło do wypadku poprzez uderzenie w drzewo. Było tak silne, że znajdujący się w bagażniku nastolatek z niego wypadł.

17-latek został ciężko ranny. Z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierowcy oraz drugiemu pasażerowi na szczęście nic się nie stało. Wiadomo też, że kierujący autem 18-latek nie był pod wpływem alkoholu ani innych środków uderzających.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne wiadomości dla Polski. IMGW wydał ostrzeżenie
2. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?
3. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

- Przypominamy, że kierowca ponosi odpowiedzialność za przewóz osób. Pasażer może jechać jedynie w miejscu przeznaczonym dla pasażera, zgodnie z warunkami technicznymi pojazdu - informuje policja. Rozpoczęło się już postępowanie w sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
  2. Moneta z czasów PRL, która może być warta fortunę. Koniecznie sprawdź, czy nie masz jej w domu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł