rzeka domem gadafot. maxpixel.net

Groźny wąż nad rzeką, ogromne niebezpieczeństwo. Mieszkańcy są zdruzgotani, konieczna akcja poszukiwawcza nad Tamizą

Rzeka jest domem dla wielu gatunków zwierząt, lecz w miastach zwykle tego nie zauważamy. Jeden z mieszkańców Londynu spotkał węża, którego nie powinno tam być. Gad stanowił ogromne niebezpieczeństwo dla całej okolicy.

Rzeka Tamiza zawsze była bardzo ważna dla Londyńczyków. Statki mogły po niej swobodnie przewozić towary z zamorskich terytoriów. Chociaż nie jest już tak dzika, jak kiedyś, przechadzając się nad jej brzegiem, nadal można spotkać różne zwierzęta. Jednym z nich był boa dusiciel, który zaskoczył mężczyznę w pobliżu mostu Barnes.

Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeFatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeCzytaj dalej

Rzeka była jego nowym domem

Mieszkaniec Londynu od razu powiadomił odpowiednie służby, ponieważ ogromny gad mógł stwarzać niebezpieczeństwo dla ludzi i innych zwierząt Jak informuje TVN Meteo, wąż został schwytany przez Królewskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (RSPCA) i przewieziony do kliniki. Tam zajęła się nim Jade Guthrie, która pracuje dla tej organizacji.

Kobieta przekazała, że boa dusiciel jest w dobrym stanie i zostanie oddany pod specjalistyczną opiekę. Uważa też, że został on celowo porzucony przez właściciela. RSCPA podejmie próby odnalezienia właściciela węża.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. W końcu stało się. Polska trafiła na żółtą listę, nowe obostrzenia dla każdego
3. Finowie twierdzą, że wynaleźli lek na kaca. Badanie może być przełomowe

Boa dusiciele zamieszkują Amerykę Środkową i Południową od północnego Meksyku po środkową część Argentyny. Może osiągnąć nawet 4 m długości. Ten gatunek żywi się małymi zwierzętami, które najpierw dusi, a potem połyka w całości. Trawienie zajmuje mu kilka dni, w czasie których przebywa w ukryciu. Wąż znaleziony nad Tamizą miał ok. 1,5 m długości i szukał pożywienia w trawie i zaroślach.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wygląda jak prawdziwa modelka. Aż trudno uwierzyć, ile ma lat (FOTO)
  2. "Zmarła kobieta, popełniła samobójstwo". Dotkliwe słowa o prowadzącej "Pytanie na śniadanie"
  3. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  4. Niestety, koniec. Zacznie się już w weekend, wielu Polaków będzie zrozpaczonych
  5. Tragiczne doniesienia zza granicy, są ofiary. Dym widać z wielu kilometrów, spłonął hotel w kurorcie
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł