Rząd wprowadzi kolejne zmianypixabay.com winterseitler

Nagle rząd podjął pilną decyzję. Ogromne zdumienie dla wszystkich turystów, już jutro miało wejść w życie

Rząd podjął bardzo ważną decyzję, która dotyczy osób planujących wyjazd na wakacje w najbliższym czasie. Spekulowano, że jutro wejdą w życie kolejne zmiany wynikające z pandemii koronawirusa. Jest jednak inny termin.

Rząd podjął ważną decyzję, która dotyczy polskich podróżników. Chodzi o restrykcje wynikające z pandemii koronawirusa. Zainteresują one osoby, które planują wakacje za granicą. Mówiono, że zmiany będą jednak obowiązywać od jutra. Wiadomo już, że zostaną wprowadzone później.

Duże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonychDuże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonychCzytaj dalej

Rząd o zmianach dla turystów

Do 26 sierpnia obowiązuje aktualny zakaz lotów do niektórych państw na świecie. Spekulowano, że już tego samego dnia zostaną one utrzymane, a co więcej na liście pojawi się kilka nowych kierunków. Rząd wypowiedział się w tej sprawie. Jak dowiedzieli się dziennikarze Radia RMF FM, nowe zakazy zostaną wprowadzone najwcześniej 1 września. Decyzja wiąże się z utrudnieniami logistycznymi.

Jeśli zostaną wprowadzone zakazy podróżowania do niektórych nowych krajów, konieczne będzie sprowadzenie do Polski turystów, którzy aktualnie tam przebywają. To spore wyzwanie logistyczne dla Polaków. Mowa o takich kierunkach turystycznych jak Hiszpania, Rumunia, Malta czy Albania. Podróżnicy z naszego kraju często wybierają właśnie te kraje na wakacyjny urlop.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz mroczki przed oczami? Lekarze nie mają dla ciebie dobrych wiadomości
2. Zmieniają długość kwarantanny. Przełomowe słowa Ministra Zdrowia
3. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021

Aktualnie na liście znajdują się 43 państwa. Można ją znaleźć tutaj. Teraz miałaby ona zostać rozszerzona do 63 kierunków. Nie oznacza to jednak, że żadne zakazy nie zostaną zniesione. Latać będzie można do takich krajów jak Chiny, Rosja, Gabon, Singapur, Serbia, Wyspy Świętego Tomasza i Książęca.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna informacja dla polskich kibiców. Polska będzie gospodarzem sportowej imprezy, selekcjoner potwierdza
  2. Hipokryzja Magdaleny Ogórek? Przedstawiamy nagranie, na którym zaprzecza sama sobie
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Zamknął psa w rurze, bez dostępu do wody i jedzenia. Oprawca usłyszał zaskakujący wyrok

Źródło: Interia

Następny artykuł