Rząd podjął decyzję ws. izolacji.turysci.p

Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

Rząd podjął decyzję, która jest ważna dla milionów Polaków. Nowy minister zdrowia wprowadza prawdziwą rewolucję w walce z koronawirusem w Polsce. Co się zmieni?

Rząd podjął decyzję, która dotyczy wszystkich Polaków. Niedawno dowiedzieliśmy się, kto zastąpi na stanowisku ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Został nim Adam Niedzielki, który od samego początku zapowiadał poważne zmiany dotyczące walki z epidemią koronawirusa w Polsce. Klamka zapadła, a rząd podpisał nowe rozporządzenie ministra.

Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachSkandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachCzytaj dale

Nowe rozporządzenie ministra zdrowia

Zgodnie z zapowiedzią nowego ministra zdrowia, Adama Niedzielkiego, zostały wprowadzone zmiany dotyczące walki z epidemią koronawirusa w Polsce. Zmiany dotyczą wszystkich Polaków, ale najbardziej tych, którzy przebywają na kwarantannie i w izolacji. Zanim zmiany zostały zatwierdzone przez rząd i podpisane, doszło do szczegółowej analizy, czy proponowane rozwiązania będą miały rację bytu. Jak się okazuje, wszystko poszło zgodnie z myślą Adama Niedzielskiego, a zmiany wchodzą w życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe zasady dotyczące kwarantanny wchodzą w życie
2. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje
3. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić jeden warunek, aby skorzystać. Klienci są zachwyceni

Zmiany w walce z Covid-19

Zgodnie z zapowiedzą następny Łukasza Szumowskiego, czyli ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, w życie weszły dwa nowe rozporządzenie dotyczące zwolnień z izolacji. Potwierdzona informacja została umieszczona na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

- Zgodnie z zapowiedzią, podpisał dwa rozporządzenia dotyczące nowych zasad zwalniania z izolacji przy Covid-19.
Zwolnienie następuje w przypadku osoby bezobjawowej po 10 dniach od pozytywnego testu przy 2 kolejnych wynikach negatywnych lub po 3 dniach od ustąpienia objawów jednak nie wcześniej niż 13 dni od pojawienia się tych objawów.
Do 10 dni skrócona zostaje obowiązkowa kwarantanna po kontakcie z osobą zakażoną. Dzisiejsze rozporządzenie Rady Ministrów do 10 dni skraca natomiast kwarantannę po powrocie z zagranicy. - czytamy komunikat na profili Ministerstwa Zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19
  2. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelm
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

Źródło: Twitter/Ministerstwo Zdrowia

Następny artykuł