Ryanair poleci z Polski na CyprFot. Oixabay.com/ tpicture

Ryanair ma niespodziankę, nie mógł pozostać obojętny. Polacy się ucieszą

Ryanair przygotował niespodziankę dla swoich klientów. Planując wyjazd warto przyjrzeć się najnowszej ofercie, bo ta będzie wyjątkowo korzystna. Przewoźnicy będą bardzo zabiegać o pasażerów, na czym najwięcej skorzystają turyści.

Ryanair uruchamia nowy wakacyjny kierunek z Polski. Już od 2 sierpnia będziemy mieli możliwość lotu z Gdańska do Pafos na Cyprze. Przewoźnik nie chwalił się nową propozycją, lecz bilety są już w sprzedaży. Niedawno pisaliśmy o zamykaniu połączeń przez irlandzką linię lotniczą (tutaj), a już pojawiają się inne regularne kursy.

Łzy same cisną się do oczu. Kilkuminutowy dramat trwał dla nich wieczność. Relacja mieszkańców po nawałnicy na PodkarpaciuŁzy same cisną się do oczu. Kilkuminutowy dramat trwał dla nich wieczność. Relacja mieszkańców po nawałnicy na PodkarpaciuCzytaj dalej

Ryanair chce zabrać klientów WizzAirowi

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że połączenie z Gdańska do Pafos wystartuje 2 sierpnia i będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w środy i niedziele. Nie zostanie ono z nami przez cały rok, a tylko przez okres wakacyjny – ostatnie loty na niej są zaplanowane 27 września.

Zaledwie dwa dni wcześniej podobne połączenie ogłosił największy rywal Ryanaira, WizzAir. Landrynka będzie latać z Gdańska do cypryjskiej Larnaki. Co ciekawe, loty będą się odbywać w te same dni tygodnia u obu przewoźników. Zapowiada się zażarta walka o klientów, na której możemy wiele skorzystać. Linie lotnicze będą oferowały jak najtańsze bilety, by wygrać z konkurentem.

Jedna wyspa, dwa państwa

Dzisiaj grzeje: 1. Są ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z Islandii
2. Nowe stawki VAT od początku lipca. Wiemy już, co zdrożeje i lepiej uszykuj więcej pieniędzy na zakupy

Pafos leży na zachodnim wybrzeżu wyspy Cypr, a Larnaka na południowo-wschodnim. Oba te miasta są uwielbiane przez turystów i do państwa Republika Cypru. Północna część wyspy należy do Turcji, a granica przebiega przez stolicę Nikozję. Od lat trwają gorące dyskusje na temat połączenia państw w jedno spójne, lecz grecka część jest temu przeciwna. Turcy są za utworzeniem wspólnego kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  2. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Źródło: Fly 4 free

Następny artykuł