ryanair podał datę wznowienia lotówFot. Wikipedia.org/Adrian Pingstone/public domain

Ryanair podjął ostateczną decyzję. Padła data, wszystko już jest jasne

Ryanair podjął ostateczną decyzję, na którą czekały tysiące pasażerów tej budżetowej linii. Podano konkretną, dokładną datę, to już niedługo.

Ryanair przez pandemię poniósł gigantyczne straty. Linia niemalże całkowicie zawiesiła swoją działalność, bo większość krajów zamknęła swoje granice w obawie przed koronawirusem. Na szczęście w końcu pojawiła się dobra wiadomość - ogłoszono, kiedy nastąpi wznowienie lotów.

5-miesięczne maleństwo nie żyje, rodzice posłuchali szamana. Tragiczna wiadomość ze świata obiegła media5-miesięczne maleństwo nie żyje, rodzice posłuchali szamana. Tragiczna wiadomość ze świata obiegła mediaCzytaj dalej

Ryanair ogłosił wznowienie lotów. Jest data

We wtorek na Twitterze irlandzkiego przewoźnika pojawiła się wiadomość, że loty wznowione zostaną już 1 lipca. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez serwis SpidersWeb.pl, przywrócone zostanie aż 40% lotów z normalnego rozkładu, który został zawieszony przez pandemię.

- Będziemy oferować do tysiąca lotów dziennie od 1 lipca i mamy w sprzedaży tanie bilety, w sam raz na letni urlop, o którym – jak wiemy – marzą rodzice i dzieci - czytamy w komunikacie z 26 maja.

Jak na razie Ryanair rusza z wakacyjnymi lotami na południe, w większości jednak niestety z północnych krajów - z Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Irlandii i Niemiec. Będzie można polecieć do Włoch, Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz na Cypr.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ostrzeżenie na lato 2020. Trzeba uważać nie tylko przez epidemię, jest jeszcze jedna rzecz
2. Największa i najniższa emerytura w Polsce. Znamy już kwoty, jedną od drugiej dzieli ogromna przepaść

Polski co prawda jeszcze na tej liście nie ma, lecz pierwsze rozmrożenie wskazywać może, że być może Ryanair już wkrótce latać będzie również z i do Polski. Zgodnie z zapowiedziami polityków, być może już w połowie czerwca granice zostaną otwarte, a wraz z nimi wielu liczy na otworzenie ruchu lotniczego oraz lotów zagranicznych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Szaniawski
  2. Adoptowała rasowego kota. Kiedy zaczął rosnąć, zamurowało ją. Kot stawał się coraz większy
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Kolejna ofiara epidemii w świecie sportu. Mężczyzna przegrał walkę z COVID-19

Źródło: SpidersWeb

Następny artykuł