Ryanair do kiedy uziemione samolotyFot. Pixabay.com/Steve001

Ujawniono, do kiedy Ryanair uziemił samoloty. Wiele osób się zawiedzie

Ryanair w końcu oficjalnie ogłosił, do kiedy jego samoloty mogą zostać uziemione. Niestety wiele osób może się zawieść, termin jest bardzo odległy.

Ryanair, podobnie jak większość linii lotniczych na świecie, przechodzi teraz przez wyjątkowo trudny okres. Większość państw zamknęła swoje granice i nie wpuszczają ani wypuszczają żadnych samolotów pasażerskich. Turyści przez pandemię sami nie są chętni do podróżowania, co przekłada się na gigantyczne straty u przewoźników. Teraz irlandzka firma zapowiedziała, do kiedy może potrwać takie "zawieszenie działalności".

Kolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaKolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaCzytaj dalej

Do kiedy Ryanair nie będzie latał?

Michael O’Leary, CEO Ryanaira, przekazał w najnowszym komunikacie na Facebooku, że linia z dniem 24 marca oficjalnie całkowicie uziemia swoją flotę. Co gorsza, przedstawiciel zdecydował się również na ujawnienie, do kiedy taka sytuacja może potrwać.

Z pewnością wielu turystów liczyło na to, że kryzys szybko się skończy, plan Ryanaira jednak na to nie wskazuje. Jak możemy przeczytać, O'Leary nie tylko nie spodziewa się, by w kwietniu jakakolwiek maszyna miała ruszyć w rejs pasażerski. Mężczyzna zakłada, że może nie dojść do tego nawet w maju. Optymistycznie patrząc, można spodziewać się więc tego dopiero za ponad 2 miesiące w czerwcu, o ile nic się nie zmieni.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejny kraj w Europie przebił tragiczny bilans Chin. Ogromna umieralność nie tylko we Włoszech
2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków

Klienci i turyści z pewnością będą zawiedzeni, nie muszą się jednak martwić swoimi biletami, które już mają wykupione. Ryanair kontaktuje się ze wszystkimi pasażerami mailowo i informuje o dalszych krokach oraz możliwościach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie
  2. Jakiego koloru banana wybierzesz? Wybór zdradzi o tobie wiele
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł