Ryanair. Sceny z horroru na pokładziePixabay.com/skeeze

Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia

Ryanair to przewoźnik, który obsługiwał lot, w którym doszło do przerażającego zdarzenia. Jeden z pasażerów zaczął sprawiać kłopoty. W końcu doszło do starcia, które skończyło się tragicznie dla jednej z osób.

Ryanair - to właśnie tą linią lotniczą lecieli pasażerowie lotu. Samolot leciał z Birmingham w Wielkiej Brytanii do hiszpańskiej Palma de Mallorca. Na pokładzie doszło do scen niczym z horroru. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzieWszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzieCzytaj dalej

Ryanair. Tragedia na pokładzie samolotu

Jak poinformował hiszpański portal internetowy "La Vanguardia", na pokładzie samolotu był 29-letni mężczyzna, który zaczął przesadzać z alkoholem. Z tego powodu obsługa lotu przestała przyjmować jego zamówienia na drinki. Taka decyzja obsługi zdenerwowała mężczyznę, który zaczął się bardzo agresywnie zachowywać w stosunku do innych pasażerów.

Według relacji osób pracujących na pokładzie, 29-latek próbował otworzyć lodówkę z alkoholem. Kiedy nie udało mu się tego zrobić, zabrał drinka osobie siedzącej obok i wypił go. To zachowanie sprawiło, że prawie doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Niestety, nie skończyło się to dobrze. Wydarzyło się coś, czego pasażerowie samolotu z pewnością nigdy nie zapomną.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: samolot z prezydentem miał zderzenie. Fatalne informacje za granicy
2. Kiedy Michał Szpak obrócił fotel, opadła mu szczęka. Myślał, że słuchał mężczyzny, niespodziewane sceny w "The Voice of Poland"
3. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom

Tuż po wylądowaniu na lotnisku na Majorce, na pokład samolotu weszli funkcjonariusze policji. Na początku przeprowadzili krótką rozmowę z obsługą. Próbowali się dowiedzieć szczegółów na temat zachowania 29-latka. W tym samym czasie wśród pasażerów doszło do bójki, w wyniku której agresywny mężczyzna odgryzł kawałek ucha osobie, której zabrał drinka. Brytyjczyk został aresztowany, a poszkodowany przewieziony do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna zbliża się do psa żyjącego na ulicy. Nie do wiary, co robi chwilę później, wszystko nagrał monitoring
  2. Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi? Promieniowanie nawet 1000-krotnie większe niż w Czarnobylu
  3. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  4. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu
  5. Dziesiątki tysięcy ton odpadów z Niemiec trafi do Polski. Podjęto decyzję, w głowie się nie mieści
  6. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł