ryanair otwiera nową trasę z PolskiFot. Pixabay.com/skeeze

Ryanair otwiera nową trasę. Polscy turyści będą zachwyceni, w końcu polecimy do turystycznego raju

Ryanair zdecydował się na otworzenie nowego połączenia z Wrocławia. To doskonała okazja na spędzenie wspaniałych wakacji. Bez wątpienia skorzystają z tego setki Polaków.

Ryanair bardzo lubi zaskakiwać swoich pasażerów nowymi połączeniami, szczególnie jeśli otwierane są one w okresie wakacyjnym. Niskie ceny lotów do turystycznych rajów kuszą wielu podróżników, a na to połączenie bez wątpienia zdecyduje się wielu. Wylot z wrocławskiego lotniska na grecką wyspę Korfu to wyjątkowo atrakcyjna perspektywa spędzenia urlopu.

Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świataStrzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świataCzytaj dalej

Ryanair otwiera nową trasę z Polski

Korfu cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Uwielbiamy spędzać wakacje na tej przepięknej, słonecznej wyspie. Opalanie się w promieniach gorącego słońca na złotych plażach to prawdziwa przyjemność, która już wkrótce będzie na wyciągnięcie ręki. Ryanair zapowiada wprowadzenie lotów w każdy czwartek z Wrocławia po bardzo okazyjnych cenach.

- To kolejna, piąta już nowość na lato 2020. Pasażerowie lecący z Wrocławia, tylko na gorącym Południu, mają do wyboru nie tylko Korfu, ale także Zadar w Chorwacji czy stolicę Sardynii, Cagliari - promuje połączenie dyrektor ds. marketingu i sprzedaży lotniska we Wrocławiu, Jarosław Sztucki, cytowany przez Wirtualną Polskę.

Jak przekazują media, lot trwał będzie 2 godziny i 15 minut. Start będzie w każdy czwartek od 4 czerwca po godzinie 12:50. Bilet w dwie strony kosztuje na ten moment około 360 zł w dwie strony.

Dzisiaj grzeje: 1. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
2. Niemal 800 tys. emerytów ma jeszcze niecałe 2 tygodnie. Potem ZUS wszczyna postępowanie

- Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia na Korfu. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 r. - mówi Olga Pawlonka reprezentująca Ryanaira.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł