Ryanair nowe trasy z PolskiFot. Pixabay.com/skeeze

Ryanair szykuje ogromne zmiany dla Polaków. "Mają same zalety i tylko jedną wadę"

Ryanair przygotowuje niespodziankę specjalnie dla Polaków. Turyści proszą o to od dawna, w końcu ich prośby mogą zostać wysłuchane.

Ryanair planuje wprowadzenie ogromnych zmian, których od dawna domagają się mieszkańcy Polski. Temat pozostawał do tej pory nierozwiązany, ale wkrótce może się to zmienić.

Zwykły gest w Polsce, stosuje go każdy. Za granicą możesz dostać w zęby, gdy go pokażeszZwykły gest w Polsce, stosuje go każdy. Za granicą możesz dostać w zęby, gdy go pokażeszCzytaj dalej

Do zmian Ryanaira namawiali przede wszystkim mieszkańcy Poznania. Chcieli wprowadzenia nowych lotów, które pojawiają się w innych miastach, ale niestety nie w stolicy Wielkopolski. Już wkrótce może się to zmienić, zapowiedzi przedstawicieli jednak pozostawiają pewne wątpliwości.

Ryanair wprowadzi nowe trasy z Poznania

Poznaniacy od dawna domagali się wprowadzenia nowych lotów Ryanaira ze swojego lotniska. Ostatecznie "nowe trasy" ogłoszone ostatnio przez linię niestety nie zakładały żadnych nowości, a jedynie kontynuowanie jesiennych połączeń, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce nadejdą wielkie zmiany.

- Na pewno będą nowe połączenia - krótko oznajmił wiceprezes, Grzegorz Bykowski.

Zgodził się również zdradzić dziennikarzom, nad jakimi niespodziankami trwają właśnie prace.

- Lizbona, Porto czy Faro są na samym szczycie listy kierunków o które zabiega lotnisko. Portugalia ma same zalety i jedną wadę. Tą wadą jest położenie i to, że trzeba lecieć tam cztery godziny. W tym czasie można oblecieć dwa bliższe kierunki jak np. Zadar. Dlatego te długie połączenia, na drugi koniec Europy, nie są łatwe. Z naszego punktu widzenia połączenie z Portugalią jest bardzo pożądane i będziemy na to namawiać Ryanair, ale wiemy że nie jest to tak proste z handlowego puntu widzenia - mówi, cytowany przez Głos Wielkopolski.

Oficjalnie zmian nie chciał potwierdzić też Michał Kaczmarzyk z linii Buzz.

- Na pewno was nie zawiedziemy - stwierdził.

Wszystko wskazuje więc na to, że poznaniacy w końcu doczekają się zmian, o które od tak dawna proszą. Pytanie tylko w jakiej formie ich marzenia zostaną spełnione.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Powód jest wyjątkowo rzadki
  2. Lekarze stwierdzili, że jest tylko smutna. 15-latka powoli umierała na raka
  3. Tragedia tuż przy polskiej granicy. Padły strzały, trzy osoby nie żyją, dziecko ranne
  4. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości ze świata
  5. Okropne zachowanie kierowcy turystycznego autobusu. Oni pędzili ratować ludzkie życie [FILM]
  6. Straszne doniesienia napływają do mediów. Są ofiary śmiertelne, wśród rannych dzieci

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł