Ryanair odwołuje kolejne lotyFot. Pixabay.com/skeeze

Nagła, dramatyczna decyzja Ryanair. Nie mieli wyboru, chodzi też o Polskę

Ryanair to jedna z ulubionych linii lotniczych w Europie. Co roku tłumy osób korzystają z usług firmy. Przewoźnik ogłosił nową decyzję, która zawiedzie wielu turystów. Chodzi między innymi o Polskę. Co się zmieni?

Ryanair ogłosił nową decyzję, która nie spodobała się wielu ich klientom. Ma ona związek z drugą falą zakażeń koronawirusem na świecie. Niestety, lotów znów będzie mniej. Ile połączeń anuluje popularna linia lotnicza?

Media: jutro ostatnia szansa, potem koniec. Kolejne ograniczenie w Polsce, niestety bardzo zła wiadomość dla turystówMedia: jutro ostatnia szansa, potem koniec. Kolejne ograniczenie w Polsce, niestety bardzo zła wiadomość dla turystówCzytaj dalej

Ryanair odwojuje loty. Powodem koronawirus

Irlandzka linia lotnicza postanowiła anulować 1/3 rozkładu lotów w nadchodzącym sezonie zimowym. Jak tłumaczy firma, jest to spodowodowane kolejną falą restrykcji i ograniczeń, które nakładają rządy kolejnych krajów. Ma to związek z drugą falą zakażeń koronawirusem. Przewoźnik w zimowym rozkładzie lotów wykona 40 procent połączeń, na których latał w analogicznym okresie rok temu.

Przewoźnik ma zachować 65 procent połączeń ze swojej siatki, ale na wielu z nich planowane są cięcia częstotliwości. Najwięcej stracą trzy lotniska. Są to Cork i Shannon w Irlandii oraz francuska Tuluza. Z opublikowanego komunikatu wynika, że cięcia lotów będą też w Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i na lotnisku w Wiedniu. Nie ma jeszcze wielu potwierdzonych informacji na temat Polski. Na razie na pewno zniknęło już połączenie z Modlina do jordańskiego Ammanu.

Miejsce na świecie, gdzie udało się zapanować nad epidemią. Twierdzą, że wygrali, do niedawna cieszyli się tłumami turystówMiejsce na świecie, gdzie udało się zapanować nad epidemią. Twierdzą, że wygrali, do niedawna cieszyli się tłumami turystówCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
2. Tysiące Polaków zapłacą ponad 1000 zł, opłata poszybuje w górę. Nikt się nie wywinie?
3. Martyna Wojciechowska ogłosiłą dobrą nowinę. Gratulujemy

Zmniejszona liczba lotów zmieni też prognozy dotyczące liczby przewiezionych pasażerów. Ryanair przewiduje że do marca 2011 uda się przewieźć około 38 milionów pasażerów. Wcześniej przewidywano, że będzie to 50 milionów. Prezes firmy zaznacza, że szacunkowe dane mogą być jeszcze niższe. Stanie się tak, jeśli pojawią się kolejne ograniczenia na świecie.

Zrobili zdjęcie na plaży, dopiero po chwili mu się przyjrzeli. Nie mogli uwierzyć w drugi plan, stał zaraz za nimiZrobili zdjęcie na plaży, dopiero po chwili mu się przyjrzeli. Nie mogli uwierzyć w drugi plan, stał zaraz za nimiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dzieje
  2. Zadziwiający pomysł wojska. Żołnierze użyją gogli AR do sterowania psami
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Ważny komunikat rzecznika rządu. Ogromne zmiany w funkcjonowaniu sklepów wchodzą w życie już dziś

Źródło:Fly4Free

Następny artykuł