rayanairhttps://pixabay.com

Kolejny, wakacyjny lot z Polski anulowany. Ryanair podjął ostateczną decyzję

Rayanair już nie raz zamykał połączenia z Polski do dużych, europejskich miast. W tym roku rezygnuje z kolejnych dwóch, co może dotkliwie pokrzyżować wakacyjne plany wielu Polaków.

Rayanair jako tani przewoźnik powinien mieć w naszym kraju wielu klientów. Okazuje się jednak, że Polacy nie korzystają z usług irlandzkiej firmy wystarczająco często, by opłacało się utrzymywać mu niektóre połączenia. W 2020 roku zamknięte zostaną kolejne dwa kierunki. Na wakacje do Aten nie polecimy już z Łodzi. Samoloty kursowały na tej trasie w okresach wakacyjnych, jednak w tym roku nie ruszy już sprzedaż biletów. Jak informuje serwis Fly4Free, Rayanair wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia dosyć enigmatycznie przyczynę tej decycji:

- z powodów handlowych połączenie Łódź-Ateny nie będzie kontynuowane w sezonie Lato 2020 - możemy przeczytać.

Za pośrednictwem Rayanaira z łódzkiego lotniska polecieć można już tylko do Londynu (lotnisko Londyn-Stansted), East Midlands i Dublina. To jednak nie koniec zamykania tras.

18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkrycia18 osób zginęło w lawinie. Po kilkunastu godzinach ratownicy dokonali nieprawdopodobnego odkryciaCzytaj dalej

Pozostanie tylko jeden kierunek

Jedno z połączeń utraci równiez lotnisko w Olsztynie. Od marca nie polecimy już do Kolonii w Niemczech. Połączenie to było dostępne zaledwie od listopada 2019 roku. Najwyraźniej nie było wystarczająco popularne i przewodnik postanowił z niego zrezygnować. Jedynym kierunkiem w jakim udać się możemy za pośrednictwem Rayanaira pozostanie więc Londyn.

Niedawno dowiedzieliśmy się jednak o nowym, letnim połączeniu z Gdańska do Burgas w Bułgarii. Loty trwające ok. 3,5 godziny odbywać się będą we wtorki i soboty. Jak widać firma sprawdza różne opcje, starając się dostosować do potrzeb klientów oraz maksymalizować swoje zyski. Bezustannie pracują nad optymalną siecią połączeń redukując mało dochodowe kierunki i otwierając nowe, które byc może będą przynosić większe korzyśc i bardziej ucieszą Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
  2. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  3. Dlaczego musisz pokazywać kartę pokładową, robiąc zakupy na lotnisku? Prawda może zaskoczyć wielu
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać
  5. Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnie
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł