ryanair wznawia loty po PolsceFot. Pixabay.com/Robfoto

Wielka zmiana w Polsce. Przełom już 4 września, potwierdzili

Ryanair przygotował ogromną zmianę dla Polaków. Wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej niż dotychczas już od 4 września. Trzeba się przygotować, dotyczy to szczególnie turystów, ale nie tylko - również osób podróżujących w innych celach.

Ryanair, podobnie jak wielu przewoźników na całym świecie, odniósł gigantyczne straty wynikające z pandemii koronawirusa. Firma musiała wstrzymać wiele połączeń oraz uporać się z kryzysem. Wiele krajów wciąż na bieżąco reaguje na kolejne przypadki zakażeń, zalecając podróżującym z różnych państw stosować się do szczegółowych wytycznych, by nie rozprzestrzeniać koronawirusa. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu - zarówno dla turystów, jak i irlandzkiego przewoźnika.

Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandalCzytaj dalej

Ryanair podjął decyzję. Już 4 września

We wtorek Ryanair ogłosił wielką zmianę dotyczącą naszego kraju. Jak się okazuje, wyjątkowo popularna wśród Polaków linia, w końcu wróci do lotów wewnątrz naszych granic. Już 4 września przywrócone zostanie połączenie Kraków-Gdańsk, a to dopiero początek. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez serwis Fly4Free, do końca października wznowione mają być również loty z Gdańska do Wrocławia oraz z Krakowa do Szczecina.

Połączenia krajowe zostały zawieszone jeszcze w połowie marca. Wcześniej korzystały z nich setki Polaków, jako z często tańszej i szybszej alternatywy niż podróże samochodem czy autobusami. Z pewnością po przywróceniu takiej możliwości, wiele osób będzie chętnych do skorzystania z niej zarówno w celach turystycznych, jak i osobistych czy biznesowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez kilka sekund uciskaj swój palec. Proste badanie, które może uratować życie
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Już nie dziura, a krater. Na wypłaty rent i emerytur zabraknie nawet 100 miliardów złotych

Loty z Krakowa do Gdańska realizowane mają być od 4 września w poniedziałki oraz piątki. Skierowane jest to bez wątpienia dla osób, które interesują weekendowe wyjazdy. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Fly4Free, od 25 października uruchomione mają zostać również połączenia niedzielne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz znowu szokuje. Patogwiazda FAME MMA odsłoniła niemal wszystko, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Wyszedł na spacer z psem rasy husky, nagle rzuciły się na nich pitbulle. Straszne, co stało się dalej

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł