Ryanair poleci z KrakowaFot. Pixabay.com/skeeze

Ryanair rozbił bank. Jeszcze w tym roku, super

Ryanair, tak jak wiele innych linii lotniczych, odnotował ogromne straty przez pandemię. Teraz uruchamia kolejne kierunki i wraca do gry. Pojawiła się informacja o planach poszerzenia oferty, która ucieszy Polaków.

Ryanair, jako jeden z tanich przewoźników, cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Linia lotnicza miała duże problemy przez zawieszenie lotów w pierwszej połowie roku, lecz stara się szybko odrobić straty. Wciąż otwierane są nowe połączenia, a pasażerowie mają szeroki wybór ofert. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona kolejne trasa.

Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu PolskiTragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu PolskiCzytaj dalej

Ryanair przygotowuje nową ofertę

Irlandzki przewoźnik zapowiedział już otwarcie połączenia z krakowskich Balic na niemieckie lotnisko Düsseldorf-Weeze. Port lotniczy znajduje się 90 km od Düsseldorfu i jest świetną bazą wypadową nie tylko do tego miasta, ale też do Kolonii czy Dortmundu. Niedaleko jest również do Niderlandów.

Na stronie przewoźnika nie ruszyła jeszcze sprzedaż biletów, więc trudno określić, z jaką częstotliwością będą wykonywane loty. Jak podaje Radio Zet, szczegóły dotyczące połączenia pomiędzy Krakowem a Düsseldorfem pojawią się prawdopodobnie pod koniec października. Z niemieckiego lotniska Ryanair lata już m.in. do Chorwacji, Estonii, Grecji czy Francji.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Uwielbiany program grupy TVN żegna kolejne gwiazdy. Co się stało?

Możemy być pewni, że połączenie oferowane przez Ryanaira będzie o wiele bardziej korzystne cenowo niż te dostępne na razie. Zarówno z Warszawy, jak i Krakowa możemy polecieć do Düsseldorfu, korzystając w usług Lufthansy, jednak taka przyjemność to koszt minimum 800 zł. Irlandzki przewoźnik jak zwykle przebije tę ofertę. Ostatnio na jego pokładzie doszło do incydentu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł