Ryanair odwołuje wszystkie loty do włochFot. Pixabay.com/skeeze

Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech

Ryanair w końcu zdecydował się na podjęcie ostatecznej decyzji ws. lotów do Włoch. Wszystkie zostają wstrzymane w trybie natychmiastowym.

Ryanair bardzo długo opierał się całkowitemu wstrzymaniu lotów do Włoch. Wcześniej nastąpiło ograniczenie ich częstotliwości, jednak na zupełne anulowanie połączeń przyszło nam poczekać nieco dłużej. Wcześniej na taki krok zdecydował się już główny konkurent budżetowego biura, WizzaAir, rejsy zawiesiła również Polska Linia Lotnicza LOT.

O krok od paniki w Zakopanem. Niepokojące doniesienia o autobusach, władze zabrały głosO krok od paniki w Zakopanem. Niepokojące doniesienia o autobusach, władze zabrały głosCzytaj dalej

Ryanair zawiesza loty do i z Włoch w trybie natychmiastowym

We wtorek Ryanair ogłosił, że wprowadza całkowite zawieszenie lotów do Włoch oraz wszystkie z tego kraju. Taki stan rzeczy utrzymać się ma aż do 8 kwietnia. Jest to oczywiście reakcja na wprowadzenie w całym kraju tzw. czerwonej strefy, która uniemożliwia swobodne podróżowanie po państwie.

Loty krajowe Ryanaira we Włoszech zawieszone mają być całkowicie od środy 11 marca od godziny 24:00. Loty międzynarodowe na trasach z oraz do Włoch wstrzymane mają być od piątku 13 marca. Jak podkreśla irlandzki przewoźnik, jest to wstrzymanie natychmiastowe. Wszyscy pasażerowie, których loty się nie odbędą, otrzymają wcześniej stosowną informację.

Dzisiaj grzeje: 1. USA podjęło ostateczną decyzję. Ogromne kłopoty dla podróżnych
2. "Najgorsze dopiero przed nami". Fatalne wieści szefa Narodowego Instytutu Zdrowia USA

Specjalne reguły wprowadzone zostały również dla pasażerów, którzy obecnie przebywają we Włoszech i chcą wrócić do swoich krajów. Mogą bezpłatnie zmienić teraz datę wylotu, a do samolotów wsiąść muszą najpóźniej 13 marca. Jeśli takie rozwiązanie komuś nie odpowiada, możliwy będzie zwrot kosztów lub - jak podaje portal Tanie Loty - punkty Travel Credit, które zrealizować będzie można na podróż Ryanairem w ciągu najbliższego roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVN przekazuje, że pierwsza osoba z Polski zmarła na skutek zarażenia groźnym koronawirusem.
  2. Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów
  3. Stan nadzwyczajny w kolejnym kraju. Tuż obok Polski
  4. Porażające słowa Martyny Wojciechowskiej. Pokazała skandaliczną prawdę o polskich lotniskach
  5. Jest decyzja Suntago Park of Poland ws. choroby z Chin. Wielkie zaskoczenie
  6. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł