Ryanair promocjaFot. Pixabay.com/JanClaus

Ryanair daje pasażerom ostatnią chwilę. Dziś w nocy ostatecznie przepadnie szansa na lot

Ryanair daje swoim pasażerom ostatnią szansę. Jeśli ktoś nie zdąży do dzisiejszej nocy, straci szansę na skorzystanie z promocji. Trzeba się bardzo śpieszyć.

Ryanair to jedna z najpopularniejszych, budżetowych linii lotniczych świata. W Europie latają nią miliony turystów, a zachęcani są atrakcyjnymi cenami biletów oraz wieloma połączeniami. Choć niektórzy narzekają na niewiele miejsca na pokładzie oraz niewygodne warunki podróży, niskie stawki w pełni to rekompensują.

Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciTragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciCzytaj dalej

Jak wszyscy przewoźnicy, Ryanair także przygotowuje dla swoich pasażerów oferty specjalne. Od pewnego czasu na stronie przewoźnika obowiązują promocje na 2020 rok, z których skorzystać może każdy. Do tej pory skorzystało z tego wielu podróżników, już dziś jednak cała akcja zostanie zakończona. To ostatnia szansa na lot w niższej cenie.

Oferta promocyjna Ryanair wkrótce się skończy

Rozpoczęcie nowego roku to świetna okazja do zaplanowania wspaniałych podróży na najbliższe miesiące. Gdy jest ich wiele, warto skorzystać z promocji i atrakcyjnych cen, oszczędzając pieniądze na inne przyjemności w trasie.

Pomaga w tym również Ryanair, który tańsze loty zaplanował z Bydgoszczy, Olsztyna, Rzeczowa, Szczecina, Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Lublina, Łodzi i Poznania. Tanie bilety zgarnąć można już za kilkadziesiąt złotych, trzeba się jednak pośpieszyć. Specjalna akcja promocyjna kończy się już dziś, 9.02.2020 roku, równo o północy.

Decydując się na promocyjne bilety, zaplanować możemy podróż w terminie od 10.02 aż do 30.06. Jest to okres poza sezonem wakacyjnym, kiedy tłumy turystów nie będą nam przeszkadzały w podziwianiu najpiękniejszych zabytków. Jeśli jeszcze nie masz zaplanowanego wolnego, nie trać czasu - nawet weekendowy wyjazd może być prawdziwym spełnieniem marzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej
  4. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę
  5. Tragedia na lotnisku, samolot staranował pracownika, drugi w szpitalu. Film trafił do sieci
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł