Ryanair nie poleciał do GrecjiFot. unsplash.com/@portuguesegravity

108 osób uziemionych. Mieli lecieć Ryanairem z Gdańska, co się stało?

Ryanair cieszy się dużą popularnością w Polsce, chociaż pasażerowie narzekają na jego usługi. Tym razem przewoźnik był bezradny wobec zaistniałej sytuacji. W Gdańsku na lotnisku utknęło ponad 100 osób.

Ryanair miał zaplanowany rejs do Grecji na sobotę. 108 pasażerów zgłosiło się na lot, który jednak nie odszedł do skutku. Samolot nie zdążył wzbić się w powietrze, gdy pojawiły się niepokojące informacje. Jedna z pasażerek zgłosiła się do obsługi, by powiedzieć im to, czego sama dowiedziała się zaledwie chwilę wcześniej.

Tragiczna wiadomość z samego rana obiegła media. Niestety nie żyje międzynarodowa legendaTragiczna wiadomość z samego rana obiegła media. Niestety nie żyje międzynarodowa legendaCzytaj dalej

Ryanair nie mógł polecieć

Na pokładzie samolotu znalazła się kobieta zakażona koronawirusem. Poinformowała załogę zbyt późno, by można było kontynuować procedury i wzbić się w powietrze z pozostałymi pasażerami. Chociaż wszyscy byli wściekli, nic nie można było zrobić. Konieczne było zatrzymanie wszystkich osób, które miały kontakt z turystką.

- Na pokładzie jedna z pasażerek poinformowała, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa. Samolot dziś już nie poleci. Sanepid bada sprawa, ustala co dalej z pasażerami i załogą – przekazał Kuba Kaługa z RMF 24.

Wynik przyszedł za późno

Dziennikarz dowiedział się także, że zarażona pasażerka jest córką jednego z trójmiejskich radnych. Test na obecność koronawirusa zrobiła prywatnie, ponieważ niedawno wróciła z Hiszpanii i chciała się upewnić, że wszystko jest w porządku. Niestety wynik nadszedł już po odprawie, gdy wszyscy zajmowali miejsca w samolocie.

Dzisiaj grzeje: 1.Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"
2. Gwiazda programu "Koło Fortuny" stała się ofiarą kpin. W końcu nie wytrzymała

Dziennik podaje, że kobieta, która otrzymała wiadomość o tym, że jest zakażona SARS-CoV-2, została wyprowadzona z samolotu tylnym wyjściem. Pasażerowie skarżyli się z kolei na informacyjny chaos i konieczność szybkiego odwoływania noclegów w Grecji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: natemat.pl

Następny artykuł