ryanair przeszedł sam siebieFot. pixabay.com/ DirkDanielMann

Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś

Ryanair jest jedną z najpopularniejszych linii lotniczych ze względu na bardzo konkurencyjne ceny. Tym razem przewoźnik przeszedł nawet sam siebie, ogłaszając promocję, w której możemy złapać bilety lotnicze nawet za kilkanaście złotych.

Ryanair ogłosił wielką wyprzedaż biletów lotniczych. Pasażerowie będą mieli okazję wybrać się w podróż nawet za kilkanaście złotych. Przewoźnik cenami, które i tak są stosunkowo niskie w porównaniu do konkurencji, przeszedł sam siebie.

Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyjeTragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyjeCzytaj dalej

Ryanair ogłosił wyprzedaż

Wyprzedaż biletów dotyczy lotów we wrześniu i październiku. Ceny spadają nawet do 19 złotych w jedną stronę, a promocje obejmują wiele polskich lotnisk. Należy jednak pamiętać oz akazie przylotów do naszego kraju, który obowiązuje już od jutra.

Z Polski polecimy po obniżce między innymi na lotniska w Belgii, Irlandii, Ukrainie, Włoszech, Danii czy w Wielkiej Brytanii. Bardzo okazyjne ceny obowiązują na loty z portu Warszawa Modlin. Za bilet w jedną stronę do Brukseli, Dublina czy Charkowa zapłacimy jedynie 19 złotych. Z kolei lot w dwie strony do Charleroi kosztuje jedyne 39 zł.

Dzisiaj grzeje: 1. Miejsca w żłobkach tylko dla zaszczepionych dzieci? Słowa Ministra Zdrowia wywołały poruszenie wśród rodziców
2. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
3. Rząd dalej straszy koronamandatami. Jednak sędziowie mają świetne wieści dla Polaków

Portal Fly4Free zwraca również uwagę na inne kierunki z portów lotniczych w całej Polsce. Za 37 złotych polecimy z Ryanairem między innymi w dwie strony z Bydgoszczy do Dublina, z Poznania do Pafos, czy z Gdańska do Kijowa. 38 złotych w obie strony kosztuje lot Katowice-Pafos, czy Kraków-Sztokholm. Już za 40 zł możemy zakupić bilet w dwie strony do Londynu z Łodzi lub Szczecina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła w doskonałym humorze. Nie daje się wyprowadzić z równowagi byłej żonie (FOTO)
  2. Dlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top Model
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Był najzimniejszy dzień w roku. Mężczyzna zdjął koszulę, aby otulić nią bezpańskiego psa

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł