Rosja konie wpadły do wodyFot. Instagram/sagitzian

Dramatyczna akcja ratunkowa w Rosji. Wszystko zostało nagrane, jeszcze chwilę i doszłoby do najgorszego

Rosja była miejscem wyjątkowo dramatycznej akcji ratunkowej. Wszystko stało się błyskawicznie, gdyby nie akcja świadków, doszłoby do najgorszego.

Rosja to niezwykłe miejsce, które jednocześnie jest atrakcyjne turystycznie i niezwykle surowe dla mieszkańców. W największych miastach widać przepych i bogactwo, ludzie osiedlający się jednak poza ośrodkami społecznymi jednak mają niezwykle trudno. Nie ułatwiają tego również warunki pogodowe oraz środowiskowe. Powszechnie wiadomo, że zimy w tym kraju są wyjątkowo surowe, a natura bywa nieprzewidywalna. Niestety tym razem przyczyniło się to do wyjatkowo dramatycznej sytuacji.

Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłKoszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłCzytaj dalej

Rosja bywa wyjątkowo niebezpieczna

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w miejscowości Ulu-Teljak, która znajduje się na Uralu. 11 koni, a dokładnie klaczy, wpadło tam niespodziewanie do przerębli, z której nie mogły się wydostać. Sytuacja była naprawdę dramatyczna, jednak zwierzęta uratowała błyskawiczna reakcja obecnych przy zdarzeniu rolników.

Pomogli oni klaczom za pomocą lin oraz wyciągarki. Wszystko działo się bardzo szybko, a woda była lodowata. Na szczęście ostatecznie żadnemu ze zwierząt nic się nie stało. Jak przekazują media oraz świadkowie, żadne nie miało nawet niewielkich obrażeń, co w obliczu panujących tam warunków wydaje się prawdziwym cudem.

- Zwierzęta nie są w stanie oszacować, po jakiej grubości lodzie stąpają. Zazwyczaj ma on w naszym rejonie grubość półtora metra. Jednak w tym przypadku było inaczej. Niestety, to głównie przez niestabilną pogodę oraz niecodziennie ciepłą zimę - wyjaśnił rolnik.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą
2. Kultowy produkt w słynnej sieciówce już dziś. Kasjerów czekają długie kolejki

O sprawie rozpisują się teraz media z całego świata. Wszystko za sprawą nagrania z akcji ratunkowej, które jeden ze świadków zamieścił na swoim Instagramie. Widać na nim, jak morderczą walkę z siłami natury stoczyli ludzie w trosce o życie swoich zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrok

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł