rosja czarnobylyoutube.com/Central Partnership

Jest odpowiedź Rosji na "Czarnobyl". Robi wrażenie, trzeba przyznać

Rosja wypuści serial, który ma być oficjalną odpowiedzią na słynny "Czarnobyl". Dzięki niemu będziemy mogli poznać rosyjską wersję wydarzeń, które wstrząsnęły Europą.

Rosja odpowiada na "Czarnobyl". Serial, który opowiada o wydarzeniach po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu, zdobył mnóstwo sympatyków na całym świecie. Jak będzie w przypadku rosyjskiej wersji?

Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokWalizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokCzytaj dalej

Miniserial "Czarnobyl" wyprodukowany przez HBO nie był tylko ciekawostką, okazał się prawdziwym hitem. Produkcja zdobyła mnóstwo nagród z Emmy czy Złotymi Globami na czele. Miniserial nie był produkcją dokumentalną, dlatego też mógł pozwolić sobie na delikatną manipulację faktami.

Rosja przedstawi swoją wersję "Czarnobylu"

Szczególnie negatywnie zostali przedstawieni w nim Rosjanie, którzy oskarżeni zostali o bycie głównymi winowajcami katastrofy w elektrowni jądrowej, a także o próbę zatuszowania całych wydarzeń.

Do sieci trafił właśnie trailer nowego serialu "Czarnobyl: Otchłań", który to ma opowiadać o losach katastrofy z perspektywy Aleksieja Ananenki, Walerego Bezpałowa, oraz Borysa Baranowa – słynnych nurków z Czarnobyla. Rosjanie zaserwują więc widzom własną wersję wydarzeń słynnego wybuchu.

Jak na razie więcej o fabule nowego serialu nie wiadomo. Pewnym jest jednak, że reżyserem, a także jednym z głównych aktorów będzie bardzo znany w Rosji Danił Kozłowski. Podczas swojej kariery wystąpił chociażby w roli Akana w "Hardcore Henry" czy Olega Mądrego w "Wikingach". Premierę "Czarnobyl: Otchłań" przewidziano na 8 października 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  3. Śnieg sparaliżował wszystko, nie latają samoloty, drogi są zablokowane. Zdjęcia z zagranicy wyglądają niewiarygodnie
  4. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
  5. Pasażerka wygrała z Ryanairem. Dostała pieniądze za to, że musiała kupować bagaż podręczny
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

źródło: cdaction.pl

Następny artykuł