Rosja plac zabawFot. Pixabay ArtisticOperations

Scena jak z horroru. Bawił się na placu zabaw. Wieści ze świata mrożą krew w żyłach

Rosja miejscem, w którym rozegrała się niewyobrażalna tragedia. Mieszkańcy jednego z osiedli od dawna mieli złe przeczucia związane z placem zabaw, na którym bawił się mały chłopiec. Społeczność uważała, że obiekt może być niebezpieczny. Niestety ich obawy się potwierdziły. W trakcie, gdy dziecko spędzało czas na placu, doszło do strasznego wypadku.

Rosja przekazała przerażające informacje. Na jednym ze starych placów zabaw, którego konstrukcja pamięta jeszcze czasy radzieckie, doszło do tragedii. Mały chłopiec wspinał się po drabinkach, bawiąc się na obiekcie w Astrachaniu. Chwilę później potwierdziły się wcześniejsze obawy mieszkańców osiedla i wydarzył się nieszczęśliwy wypadek. Niestety 11-latek nie przeżył zdarzenia.

Potężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragediiPotężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragediiCzytaj dalej

W niektórych miastach Rosja nadal nie odnowiła wielu obiektów, które pamiętają jeszcze erę ZSSR. Na jednym z takich placów zabaw bawił się 11-letni Lew Siianow z Astrachania. Według historii przedstawionej przez lokalne media, chłopiec zazwyczaj wychodził z domu pod okiem matki. Tym razem jednak kobieta źle się czuła i pozwoliła mu opuścić dom bez opieki. Mieszkańcy bloku już wcześniej byli zaniepokojeni stanem placu zabaw, zwłaszcza betonowymi konstrukcjami, do których przyczepione były drabinki.

Rosja: na placu zabaw w Astrachaniu betonowa płyta przygniotła chłopca

Rosja - zwłaszcza Astrachań, który był rodzinnym miastem 11-letniego Lwa - jest pogrążona w żałobie po tragedii związanej ze śmiercią chłopca. Młody Lew Siianow wspinał się po jednej z betonowych konstrukcji. W pewnym momencie blok oderwał się od podstawy i całym ciężarem runął na chłopaka. Na miejscu byli dorośli, którzy natychmiast pospieszyli 11-letniemu dziecku z pomocą i wezwali pogotowie. Zaczęła się dramatyczna walka o życie Lwa.

Po wypadku, do którego doszło w Astrachaniu, konsekwencje powinna wyciągnąć cała Rosja. Historia Lwa to dramatyczny przykład tego, jak może skończyć się lekceważenie związane z renowacją obiektów, z których korzystają dzieci. Dorosłym udało się podnieść betonową płytę. Świadkowie rozpoczęli próby reanimacji nieprzytomnego 11-latka, czekając na pogotowie, które zjawiło się dopiero po 40 minutach. Ratownicy także próbowali pomóc dziecku, jednak czynności nie przyniosły efektu. 11-letni Lew Siianow nie przeżył

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent Andrzej Duda miał groźny wypadek. Wakacje miały być odskocznią po intensywnej kampanii
2. W pół roku 142 tys. Polaków straciło dowód osobisty. Za brak grozi 5 tys. zł grzywny, a nawet ograniczenie wolności

Rosja przyjrzy się śmiertelnemu wypadkowi 11-letniego chłopca. Zapowiedziano już działania prokuratury oraz zbadanie, dlaczego mimo skarg mieszkańców, nie podjęto działań zabezpieczających zniszczony plac zabaw. W miejscu, w którym zginęło dziecko, społeczność zostawia teraz znicze i kwiaty. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramatycznym wypadku na polskim jeziorze, w wyniku którego zginęła 10-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cristiano Ronaldo ma dosyć Juventusu. Jego agent już negocjuje z nowym klubem
  2. Choć od lat prowadzi "Jeden z dziesięciu", nikt nie wie jaki jest w rzeczywistości. Prawdziwa twarz Tadeusza Sznuka
  3. Wiemy jak Andrzej Duda zareagował na wiadomość o wypadku polskiego autokaru
  4. Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych
  5. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  6. Pies był zamknięty w nagrzanym samochodzie. Zaskakująca reakcja policjantów

Źródło: Fakt

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł