Rosja poinformowała o wybuchu w stacji benzynowejFot. Pixabay.com/fsHH

13 osób rannych, nad miastem unosił się ogień. Zagraniczne media pokazały porażające zdjęcia

Rosja poinformowała o wybuchu, do którego doszło na terenie kraju. Wiadomo, że są poszkodowani. Łącznie to 13 osób rannych. Wydarzyło się to na stacji benzynowej w Wołgogradzie. Informację przekazały lokalne media. Do sieci trafiło nagranie, które pokazuje sytuację.

Rosja to kraj, w którym doszło do wybuchu na jednej ze stacji benzynowych. Informację podały rosyjskie oraz światowe media. Wybuch miał zmieść stację znajdującą się w Wołgogradzie. Przejezdni nagrali moment zdarzenia. Nagranie można zobaczyć niżej. Media informują o 13 osobach rannych. Dodają, że na ten moment nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych.

Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćJest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotowaćCzytaj dalej

Rosja. Wybuch na stacji benzynowej

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie. Wybuch całkowicie zmiótł z powierzchni ziemi stację benzynową w Wołgogradzie. Mieszkańcom oraz przejezdnym udało się nagrać moment. Nagranie szybko pojawiły się w mediach społecznościowych i podbiły internet. Na filmach można zauważyć, jak nad Wołgogradem pojawia się dym, a następnie wielki słup ognia. Ze względów bezpieczeństwa podróżujący postanowili zatrzymać swoje pojazdy na trasie daleko od wybuchu.

Rosja nie poinformowała o przyczynach katastrofy. Można jednak przypuszczać, że doszło do pożaru, a ogień zajął zbiorniki z paliwem. Na miejsce wysłano 60 strażaków, którzy przybyli w 11 zastępach. Podano do wiadomości, że 13 osób zostało rannych. Nie ma jednak wiadomości na temat ofiar śmiertelnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Padły strzały podczas konferencji Donalda Trumpa. Druzgocące doniesienia
2. Jeden z największych banków w Polsce w poważnych tarapatach? Analitycy radzą jak najszybciej podjąć działania

W ubiegłym tygodniu doszło do innego wybuchu. Doszło do tego w Bejrucie, stolicy Libanu. Wiadomość obiegła cały świat, a widok wielkiego wybuchu zaniepokoiła ludzi. Kraj walczy z wieloma zniszczeniami. Potrzebna jest także pomoc dla ofiar. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)
  2. Gwiazda "Na Wspólnej" bardzo się boi. Może mieć poważne problemy finansowe
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Poranki, które zna każdy właściciel psa. Michał Szpak pokazał, jak wita go ukochany czworonóg

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł