Roksana Węgiel zdobyła certyfikatFot. instagram.com/@ roxie_wegiel

Roksana Węgiel nie mogła się powstrzymać. Pokazała, widzieli wszyscy

Roksana Węgiel stała się gwiazdą niemal 5 lat temu. Młoda wokalistka chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego życia, a fani czekają na kolejne zdjęcia. Ostatnio pokazała fotografię, która wiele ujawnia.

Roksana Węgiel ma powód do dumy. 15-latka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje ze swoim najnowszym dyplomem. Fani młodej piosenkarki gratulują jej osiągnięcia, które jest bardzo przydatne w czasie podróży. Mowa o certyfikacie Cambridge B1 Preliminary for Schools, który w ostatnich miesiącach był dla niej priorytetem.

345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjach345 osób straciło życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, ujawnili tegoroczny, tragiczny bilans po wakacjachCzytaj dalej

Roksana Węgiel rozwija swoją karierę

Na początku kariery Roksana Węgiel poświęciła się niemal wyłącznie śpiewaniu i trenowaniu swojego głosu. Idąc do liceum zdecydowała się na indywidualny tok nauczania, który zapewnia jej większą swobodę. Nie odpuściła jednak nauki, skupiając się w szczególności na języku angielskim, który jest kluczem do międzynarodowej kariery muzycznej.

- Zdałam certyfikat Cambridge B1 Preliminary for Schools. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki! Na wakacjach za granicą miałam okazję przekonać się jak bardzo poprawił się mój angielski odkąd rozpoczęłam naukę z Cambridge. Powodzenia w nowym roku szkolnym! - napisała młoda wokalistka na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Będzie zmiana w zakazach dla wszystkich Polaków. Znamy termin
2. Wiadomości TVP wreszcie zabrały głos, wielu na to czekało. Prawie nikt nie spodziewał się podobnego materiału
3. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie

Certyfikat Cambridge B1 Preliminary for Schools jest zaświadczeniem, że dana osoba zna podstawy języka angielskiego i potrafi komunikować się w sytuacjach codziennych. Dotyczy raczej uczniów i młodzieży szkolnej, nie jest skierowany do dorosłych. Certyfikat jest dowodem na to, że uczeń rozumie proste teksty książkowe oraz prasowe, potrafi robić proste notatki i prowadzić korespondencję po angielsku w ramach znanej tematyki. Roksanie Węgiel serdecznie gratulujemy nowego osiągnięcia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: Instagram

Następny artykuł