Rodzina królewska w centrum skandalu?Fot. Flickr.com/Foreign, Commonwealth & Development Office/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Porażająca prawda o rodzinie królewskiej wyszła na jaw. Zagraniczne media nie mają wątpliwości

Rodzina królewska musi się zmierzyć z kolejnymi kontrowersjami. Miłośnicy Wielkiej Brytanii już usłyszeli o głośnym przypadku syna samej królowej. Niestety, kolejne fakty mogą dopiero wyjść na jaw.

Rodzina królewska z Buckingham uchodzi za jedną z najpotężniejszych jak nie najpotężniejszą na świecie. Cały świat śledzi poczynania księcia Williama, Harry'ego oraz samej królowej. Teraz jednak tabloidy zajęły się dalszym krewnym.

Rodzina królewska w centrum skandalu?

Jak podaje krajowy Super Express, rodzina królewska powinna nastawić się na kolejny skandal. Po rzekomym konflikcie Meghan z Elżbietą teraz obiektem kontrowersji ma stać się jeden z synów królowej. Niestety, członek rodziny już teraz porównywany jest do jednego z najbardziej bulwersujących przestępców seksualnych na świecie.

Historia milionera Jeffreya Epsteina już na stałe wpisała się w dyskusję o świecie elit. Biznesmen miał “sprowadzać” kobiecie towarzystwo m.in. dla Billa Clintona - byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, a także młodszego syna królowej Elżbiety - księcia Andrzeja. Rodzina królewska może sporo stracić, jeśli chodzi o kwestie wizerunkowe, z dniem jednej z głośniejszych premier książkowych tego roku.

Rodzina królewska i wielbiciel rudowłosych

Już dzisiaj (24 września) brytyjska rodzina królewska powinna uważnie obserwować reakcje na książkę autorstwa kanadyjskiego dziennikarza Iana Halperina - "Sex Lies and Dirty Money by the World's Powerful Elite". To właśnie na łamach tego tytułu mają pojawić się rozmowy z “seksualnymi niewolnicami” księcia Andrzeja. Wszystkie te kobiety miał łączyć jeden szczegół - kolor włosów.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywała wpadka Andrzeja Dudy. Jego słowa o Rzymie Polacy zapamiętają na długo
2. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
3. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Według Halperina rodzina królewska ma w swych szeregach wielbiciela rudowłosych. Taki kolor prezentowała zarówno była żona księcia Andrzeja - Sarah Ferguson - jak i rzekome kochanki. Jak na razie nie ma oficjalnego stanowiska Buckingham w tej sprawie, jednak najpewniej wraz z tłumaczeniami - tytuł Kanadyjczyka nabierze tempa. Książkę w języku angielskim można już kupić na platformie Amazon.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies rasowy, ale bez rodowodu. Czy pies bez papierka jest kundlem?
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Kotek za nic nie chce oddać swojego smoczka. Można się popłakać ze śmiechu

Źródło: Super Express

Następny artykuł