Rodzina królewska pomaga kobietom.Fot. Instagram.com/smartworkscharity

Pani Agnieszka mieszka w Wielkiej Brytanii. W jej sprawę zaangażowała się Meghan Markle

Rodzina królewska zaangażowała się w kilka akcji społecznej, a z pomocy pewnej fundacji skorzystała Polka, pani Agnieszka. Kobieta nie dość, że mogła pewnie wrócić na rynek pracy, to rozmawiała z samą Meghan Markle.

Rodzina królewska od 31 marca nie wymaga od Harry’ego i Meghan udziału w oficjalnych obowiązkach, jednak para nadal angażuje się w kilka projektów społecznych. Sama małżonka Windsora pomogła m.in. pani Agnieszce z Polski.

Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefonPani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Rodzina królewska pomaga kobietom

Jak podaje serwis WP Kobieta, pani Agnieszka na stałe mieszkająca w Wielkiej Brytanii, mogła skorzystać z pomocy w ramach programu Smart Works. Jest to inicjatywa, którą osobiście koordynuje Meghan Markle (a pomaga jej brytyjska rodzina królewska, choć ostatnio nastąpił również pewien zgrzyt). Żona księcia Harry’ego pracuje na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Tym samym, wolontariusze odpowiednio przygotowują kandydatki do tzw. job interviews.

- Był dzień otwarty, a Smart Works miało swoje stoisko. Bardzo się spieszyłam, ale zdałam sobie sprawę, że moja rozmowa o pracę odbędzie się w następnym tygodniu, więc postanowiłam spróbować. Zwróciłam się do obecnych tam pań i zapytałam, co mogą mi zaproponować i jak mogą mi pomóc. Wszyscy byli bardzo uprzejmi i przyjaźnie nastawieni. Wysłuchali mnie, odpowiadali na moje pytania – mówiła cytowana przez WP pani Agnieszka w rozmowie z Meghan Markle.

Rodzina królewska dała szansę pani Agnieszce

Pani Agnieszka miała okazję otrzymać od wolontariuszy Smart Works m.in. odpowiednie ubrania na rozmowę o pracę. Jak zaznacza sama rodzina królewska, odpowiedni ubiór jest wyłącznie elementem szerszego programu pomocy. Co więcej, Polka miała okazję porozmawiać z Meghan podczas transmisji na Instagramie organizacji. Towarzyszyły jej trzy inne beneficjentki inicjatywy.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
2. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój program
3. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj

- Innym może wydawać się, że Smart Works dotyczy wyłącznie ubrań, ale tak nie jest. Te wszystkie rzeczy to powierzchowność, ale to, co robią dla nas, okazuje się najlepszym dodatkiem. Ubrania dodają pewności siebie, a to jedna z najważniejszych rzeczy, którą możecie zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej - mówiła podczas transmisji Meghan Markle.

Wyświetl ten post na Instagramie.

One year ago, Smart Works announced the launch of The Smart Set Capsule Collection with The Duchess of Sussex. ⠀ The collection was designed to create a perfect working wardrobe for Smart Works clients. ⠀ With over 3,000 clients coming to Smart Works in the last year and 1,000 women taking pieces, the collection has proved to be invaluable. ⠀ In particular it has played an important role in ensuring the success of the new virtual service which was launched as a response to the COVID-19 pandemic. ⠀ To celebrate the first anniversary, The Duchess of Sussex sat down to speak to Karla, Charlene and Agnieszka, three previous clients, to see how their time at Smart Works has helped transform their lives.   ⠀ After listening to their stories, The Duchess of Sussex said, “People can say that so much of smart works is about the clothes themselves but it's really not ... all of that stuff is the exterior but it's what it does for you on the inside that ends up being the best accessory. It’s the confidence, it's what is built within, that is the piece that you walk out of that room with and walk into the interview with.” ⠀ Thank you to everyone to bought a piece of the collection and the retailers who made it possible @marksandspencerfashionpr @johnlewisandpartners , @insidejigsaw and @mishanonoo . ⠀ To find out more and hear from our clients and CEO head to the link in our bio.

Post udostępniony przez Smart Works (@smartworkscharity)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  4. Gucwińscy nagle zapadli się pod ziemię, media o nich milczą. Smutne, co się z nimi dzieje
  5. Mieszkańcy są zdruzgotani, staruszka z lalką bez oczu snuje się po lasach. Kiedy kogoś spotka zaczyna się robić dziwnie, aż ciarki chodzą
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł