Rodzina królewska - książe Harry i Meghan Markle rozstanieSplashNews.com/East News

Wielka burza wokół Meghan Markle i księcia Harry'ego. Rozstanie?

Rodzina królewska przeżywa bardzo trudny czas. Media przekazują bardzo smutne informacje. Czyżby Megan Markle i Harry chcieli się rozstać?

Rodzina królewska przeżywa bardzo trudny czas. Okazuje się, że tak bardzo sielankowe życie, jakie planowała para, nie spełniło ich oczekiwań. Wyjazd za ocean i odłączenie się od obowiązków, jakie mieli pełnić, był jednym z najbardziej ekscentrycznych pomysłów w historii angielskiego rodu. Wszystko jednak wskazywało na to, że wywrotowa para konsekwentnie gna po swoje szczęście. Doniesienia mediów o ewentualnym rozstaniu zaniepokoiły wszystkich.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Rodzina królewska- co z Meghan i Harrym?

Meghan i Harry wyprowadzili się z Anglii po to, by odizolować się od rodziny królewskiej. Ich ekscentryczny pomysł spotkał się z dezaprobatą najbliższych, oni jednak wiedzieli, czego chcą. Niestety, mimo przeprowadzki para nie uciekła przed konsekwencjami popularności, również w Stanach losami małżeństwa interesuje się kolorowa prasa. Jak więc donosi poczytny magazyn Life&Style, który pozyskał informatora, Meghan i Harry rzekomo wcale nie znajdują się na wymarzonej drodze do szczęścia. Podobno są w Ameryce bardzo samotni, a dodatkowo doskwierają im kłopoty finansowe. Poza tym książę podobno czuje się wyobcowany w nowym miejscu: - Harry tęskni za swoim starym życiem w Anglii - twierdzi informator magazynu.

Dodatkowo samotność, jaka doskwiera parze w nowym miejscu, w niczym nie pomaga. Świadomi swojej popularności, nie są w stanie poznać nowych znajomych, którzy nie zechcą zdradzać tajemnic ich życia kolorowej prasie. W ten sposób para stała się więźniami swojej pięknej posiadłości, której wartość ocenia się na 14 milionów dolarów.

-Oni nie są wcale tak bogaci, jak ludziom się wydaje. Na zakup domu wzięli kredyt, zapłacili ogromny podatek od nieruchomości. Dlatego zmuszeni byli nawiązać współpracę z Netflixem. Potrzebują pieniędzy! - twierdzi informator magazynu.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Megan Markle druga ciąża

Najnowsze doniesienia mediów mówią także o tym, że Megan jest w drugiej ciąży. Według zagranicznych mediów podobno parze tak się nie układa, że w zasadzie tylko drugie dziecko jest powodem, dla którego chcą zostać razem. Zdaniem informatora Life&Style, para nie spędza już nawet ze sobą czasu, mieszkają także w dwóch oddzielnych sypialniach:

-Są bardzo samotni w nowym miejscu. Śpią w osobnych sypialniach. Meghan jest na wczesnym etapie drugiej ciąży. To tak naprawdę jedyna rzecz, która trzyma ich razem.

Ten temat bardzo spodobał się brukowcom. Teraz wszystkie amerykańskie i brytyjskie magazyny zastanawiają się nad związkiem Megan i Harr'ego. To właśnie ich małżeństwo było najbardziej naturalnym i pełnym miłości, a ich decyzje z zapartym tchem obserwował cały świat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł