Rodzina królewska w konflikcie?Fot. Wikipedia.org/Northern Ireland Office/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en (zdjęcie ilustracyjne)

Królowa Elżbieta jest wściekła? Powiedziała dość. Harry i Meghan muszą zwrócić fortunę

Rodzina królewska jest dla miłośników Wielkiej Brytanii tematem równie intrygującym, jak kolejne wyjazdy na Wyspy. Tym razem, ród z Westminsteru stał się obiektem kontrowersji za sprawą rzekomego sporu królowej Elżbiety z księciem Harrym.

Rodzina królewska ponownie znalazła się na ustach tabloidów za sprawą kolejnych “potyczek” Harry’ego i Meghan na drodze do potencjalnego odcięcia się od obowiązków Pałacu Buckingham. Teraz para ma oddać krewnym miliony funtów za remont jednej z posiadłości.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Brytyjska rodzina królewska “bierze rozwód”?

Już wcześniej brytyjskie media donosiły, że rodzina królewska przeżyje niemały zwrot “kadrowy”. Harry i Meghan podjęli decyzję o usamodzielnieniu się finansowym i rezygnacji z tytułu księcia i księżnej Sussex. Tym samym para miała się narazić m.in. królowej Elżbiecie, jednak nie zmienia to faktu, że według prognoz specjalistów - zamierzają ostatecznie spłacić dług wobec brytyjskich podatników i oddać 2 miliony funtów za remont jednej z ich posiadłości.

- Od ponad roku Harry nosił na szyi kamień, na którym, za pieniądze podatników, wygrawerowane było słowo "uprzywilejowany". Wszystko przez kosztowny remont Frogmore Cottage, który wyceniono na ponad 2 miliony funtów. On i Meghan traktują to jako łańcuch, którym wciąż są związani z rodziną królewską, jednak uwolnienie się od tego ciężaru będzie ich sposobem na ostatecznie odcięcie się od królowej - prognozował na łamach Daily Mail analityk poczynań rodziny królewskiej, Richard Kay.

Rodzina królewska daje kieszonkowe

Według ustaleń brytyjskich mediów, pomimo prób uniezależnienia się od pałacu, Harry nadal ma otrzymywać pewne sumy pieniędzy od księcia Karola, co najpewniej akceptuje rodzina królewska, ale w oczach podatników jest to co najmniej niekorzystne. Nadal nie ma zgodności co do dalszych losów Harry’ego i Meghan, chociaż już teraz na stałe mieszkają poza Wielką Brytanią. Para kupiła posiadłość w Santa Barbara.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

- Ich "rozwód" z rodziną królewską jest nieodwołalny. Nie chcą nawet sprawiać wrażenia, że rozważają dalsze aktywności u boku pozostałych royalsów. Niestety Harry, zamiast wyłożyć własne pieniądze na remont, wolał sięgnąć po te publiczne. Nie chcą jednak, żeby to stanęło im na drodze w walce o wolność - stwierdza Richard Kay.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Pudelek

Następny artykuł