Rodzina królewska znaleziono ciałoFot. www.instagram.com/theroyalfamily/

Wszyscy patrzą na rezydencję Kate i Williama. Odnaleziono ciało

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii znalazła się w centrum uwagi mediów z szokującego powodu. Teraz wszystkie oczy są zwrócone w kierunku rezydencji Kate i Williama. Brytyjska policja prowadzi śledztwo po tym, jak znaleziono ciało. Służby próbują wyjaśnić okoliczności tragedii. Społeczność brytyjska nadal jest zszokowana.

Rodzina królewska od zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów - zwłaszcza brytyjskiej prasy. Dzienniki starają się na bieżąco informować społeczeństwo zarówno o ważnych, jak i mniej istotnych wydarzeniach związanych z rodziną królowej Elżbiety II. Tym razem jednak informacja, która pojawiła się w prasie, zwróciła oczy mieszkańców w kierunku pałacu Kensington, w którym rezyduje wnuk Królowej Elżbiety II wraz ze swoją rodziną.

Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęMagda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkęCzytaj dalej

Brytyjska rodzina królewska - podobnie jak całe społeczeńśtwo - może być zszokowana niepokojącymi wydarzeniami, które miały miejsce w sobotę 29 sierpnia. Na terenie pałacu księcia Williama i Kate Middleton odnaleziono zwłoki. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennik "The Sun", para była wtedy w rezydencji królowej Elżbiety w Balmoral w Szkocji.

Rodzina królewska może być zszokowana. Zwłoki na terenie pałacu.

Wszystko wskazuje na to, że rodzina królewska jest obecnie bezpieczna, jednak członkowie brytyjskiej korony mogą być zszokowani informacjami, które pojawiły się w angielskiej prasie. Ze Stawu Okrągłego policja wyłowiła ciało kobiety. Zgodnie z przypuszczeniami funkcjonariuszy zwłoki mogą należeć do 51-letniej artystki Endellion Lycett Green.

Z doniesień służb wynika, że brytyjska rodzina królewska mogła dowiedzieć się, iż 51-letnia malarka zaginęła kilka dni przed znalezieniem ciała na terenie pałacu księcia Williama i Kate. Jak dotąd nie pojawiły się oficjalne informacje w tej sprawie, jednak policja rzekomo podejrzewała, że to właśnie jej zwłoki zostały wyłowione ze Stawu Okrągłego.

- Policja została wezwana do Kensington Gardens w sobotę 29 sierpnia, o godzinie 7:09, ponieważ zgłoszono obawy o bezpieczeństwo człowieka. Na miejscu stwierdzono, że kobieta nie żyje. Jej śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona, ale póki co nie podejrzewamy, by doszło tu do przestępstwa. Sekcja zwłok odbędzie się w odpowiednim czasie - komunikat brytyjskiej policji cytuje serwis Pikio.pl.

Dzisiaj grzeje: 1.Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"
2. Przez 24 lata nie wyrzuciła jedzenia z McDonald's, efekty były zadziwiające. Firma wreszcie odpowiedziała

Rodzina królewska nie została w żaden sposób powiązana z tymi szokującymi wydarzeniami. Dziennik "Daily Mail" wskazał jednak, że ciało rzekomo nie należy do 51-letniej artystki, ponieważ jej rodzina niedawno poświadczyła, że malarka żyje. Obecnie służby próbują ustalić okoliczności śmierci oraz tożsamość wyłowionej kobiety. Śledczy zapowiedzieli już przeprowdzenie sekcji zwłok, która być może da więcej odpowiedzi. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramacie we Władysławowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opole. Pies 2 miesiące leżał w agonii. Wolontariusze przywrócili go do życia, dostał przepiękne imię
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby

Źródło: Pikio

Następny artykuł