Robert Pattinson z koronawirusemPixabay.com/leo2014/zdjęcie poglądowe

Słynny aktor ma koronawirusa. Miał zagrać w międzynarodowej produkcji. Nie zdążył

Robert Pattinson to aktor znany z takich produkcji filmowych jak "Zmierzch" czy "Harry Potter i Czara Ognia". Teraz wcieli się w rolę słynnego superbohatera. Realizacja filmu została jednak wstrzymana. Pattinson ma koronawirusa.

Robert Pattinson, który stał się sławny na całym świecie dzięki roli wampira Edwarda w sadze filmów "Zmierzech", ma koronawirusa. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że wstrzymało to nagrania do nowego filmu o Batmanie. Pattinson miał w nim zagrać tytułową rolę.

Robert Pattinson nosicielem koronawirusa

Uwielbiany przez nastolatki aktor znów znalazł się na językach całego świata. Stało się to dzięki informacji o tym, że dostał główną rolę w nowym filmie o Batmanie. Sprawa była szeroko komentowała, ponieważ dla wielu osób decyzja producentów jest kontrowersyjna. Nie mniej jednak sam Pattinson był zachwycony i z chęcią opowiadał o nowym wyzwaniu. Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły, ale teraz musiały zostać zawieszone.

Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Dzieci były w środkuDramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Dzieci były w środkuCzytaj dalej

Powodem jest sytuacja zdrowotna Roberta Pattinsona. Okazało się, że aktor grający główną rolę w filmie, dostał pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2. W związku z tym natychmiastowo podjęto decyzję o wstrzymaniu nagrań. Trwały one jedynie 3 dni. Wszystkie osoby znajdujące się w produkcji zostały odesłane na kwarantannę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

Ewidentnie realizacja nowego "Batmana" nie jest pomyślna. To nie pierwszy raz, kiedy nagrania zostały wstrzymane. Nagrania miały się rozpocząć kilka miesięcy temu, ale przez wybuch pandemii koronawirusa musiały zostać przeniesione na końcówkę lata. Teraz ekipa znów będzie musiała czekać na nagranie filmu. Więcej o koronawirusie można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Pudelek

Następny artykuł