robert makłowiczfot. instagram.com/ robertmaklowicz_

Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje

Robert Makłowicz jest cenionym podróżnikiem, który przez wiele lat prowadził własny program kulinarny. Ostatnio zniknął jednak z ekranów i zajął się czymś zupełnie innym. Wielu może być bardzo zdziwionych.

Robert Makłowicz znany jest przede wszystkim z programów kulinarnych, które przez lata gromadziły przed telewizorami tłumy widzów. Po pożegnaniu się z telewizją podróżnik otworzył się na nowe wyzwania. Z sukcesem ruszył z autorskim kanałem na Youtubie, a teraz zapowiedział zupełnie inny projekt.

Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeNie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcjeCzytaj dalej

Robert Makłowicz rusza z nowym projektem

Podróżnik przez 19 lat zwązany był z Telewizją Polską, gdzie mogliśmy go oglądać w programach „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” oraz „Makłowicz w podróży”. Po zakończeniu kariery telewizyjnej ruszył ze swoim autorskim kanałem na Youtubie.

Jak się okazuje, Makłowicz dopiero zaczyna otwierać się na nowe wyzwania. Od października podróżnik ruszy z własną audycją na antenie Newonce Radio, którego można słuchać przez aplikację lub stronę internetową. Będzie opowiadał o swoich kulinarnych podróżach oraz ciekawostkach ze swojego życia, a także wybierał muzykę.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Rewolucja w wypłatach emerytur dla zwykłych Polek i Polaków. Kiedyś trzeba było płacić
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

- Jesteśmy przeszczęśliwi, że się udało, zwłaszcza że to będzie radiowy debiut Roberta Makłowicza, bo nigdy wcześniej swojej audycji w radiu nie prowadził – powiedział Piotr Kędzierski w rozmowie z Plejadą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Żyła z ukochaną Marceliną przekazali radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia
  2. Już dziś w Milionerach gigantyczne emocje. Uczestnik zaskoczył wszystkich, nikt się nie spodziewał
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Królik o unikalnym wyglądzie oczarował internautów. Pokochali go pomimo rzadkiej choroby

Źródło: wmeritum.pl

Następny artykuł