robert makłowicz ile ma latFot. Facebook.com/Robert Makłowicz

Robert Makłowicz ma dzisiaj urodziny. Ile lat skończył podróżnik?

Robert Makłowicz obchodzi dzisiaj urodziny. Jego wpis w mediach społecznościowych, opublikowany z tej okazji, robi prawdziwą furorę. Ile lat ma jeden z najsłynniejszych podróżników i krytyków kulinarnych?

Robert Makłowicz to jeden z najsłynniejszych podróżników z naszego kraju. Jego kulinarne wojaże po świecie trafiają do ogromnego grona odbiorców, a pogodne programy wywołują uśmiech na twarzach tysięcy fanów. Dziś celebryta obchodzi urodziny, a z tego powodu podzielił się w mediach społecznościowych wyjątkowym wpisem.

Polska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęPolska na czarnej liście, będzie kwarantanna. Kolejny kraj podjął decyzjęCzytaj dalej

Ile lat ma Robert Makłowicz

Robert Makłowicz urodził się 12 sierpnia 1963 roku w Krakowie, kończy więc dzisiaj 57 lat. Jest uznanym krytykiem kulinarnym, dziennikarzem oraz oczywiście podróżnikiem cieszącym się ogromną popularnością w naszym kraju. Niewiele osób wie, że celebryta studiował prawo, a także historię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Najbardziej znany jest oczywiście ze swoich programów telewizyjnych. Cykl reportaży "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" oglądały miliony Polaków, podobnie jak format "Makłowicz w podróży". Obecnie gwiazda jest również wyjątkowo aktywna w mediach. Z okazji swoich urodzin Makłowicz na swoim profilu na Facebooku opublikował eleganckie zdjęcie wraz z kultowym podpisem. Post natychmiast zasypany został komentarzami pełnymi pięknych życzeń oraz miłymi reakcjami.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zdecydował. Jest zakaz. Przepisy obowiązują od dziś
2. Kontrolerzy ruszyli na łowy, nie umkniesz już przed kontrolą. Kary, które wystawiają są srogie

- Z okazji swych własnych urodzin chciałbym Szanownym Państwu złożyć jak najserdeczniejsze życzenia, mając zarazem nadzieję, że pozostaniecie długo w dobrym zdrowiu, pozwalającym Wam rwać do woli słodkie owoce z drzewa wszechświata. Ajde! - czytamy we wpisie Roberta Makłowicza.

robert makłowicz ile ma lat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)
  2. Ksiądz ujawnił szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Nigdy wcześniej nie widział niczego podobnego
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Poranki, które zna każdy właściciel psa. Michał Szpak pokazał, jak wita go ukochany czworonóg

Źródło: Facebook/Robert Makłowicz

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł