Robert Makłowicz powiedział wszystkoFot. YouTube Robert Makłowicz

Robert Makłowicz zrównał hitowe show z ziemią. Nerwy puściły, powiedział wszystko

Robert Makłowicz w ostry sposób podsumował telewizyjne show, które cieszy się ogromną popularnością. Jeden z najbardziej popularnych krytyków kulinarnych szczerze przyznał, co sądzi o tego typu produkcjach. Makłowicz wypunktował słabe punkty branży telewizyjnej, którą sam postanowił opuścić już jakiś czas temu, by kontynuować działalność w sieci.

Robert Makłowicz to bez wątpienia jedna z najsympatyczniejszych osobowości telewizyjnych, a od pewnego czasu także internetowych. Popularny krytyk kulinarny z wielkim sukcesem przeniósł się na platformę YouTube, gdzie na swoim kanale dzieli się z fanami interesującymi ciekawostkami, wychodzącymi poza świat kulinarny. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dziennikarz wprowadził jakość, jakiej brakowało w sieci.

Przedłużają zakaz w Polsce, niestety. Znamy szczegóły, uderzy w tysiące Polaków, szczególnie odczują go turyściPrzedłużają zakaz w Polsce, niestety. Znamy szczegóły, uderzy w tysiące Polaków, szczególnie odczują go turyściCzytaj dalej

Choć Robert Makłowicz wydaje się osobą bardzo ciepłą, nie przeszkadza mu to zachować autentyczności. Krytyk kulinarny nigdy nie skrywa swoich przekonań i nie boi się mówić, co myśli. Przykładem tego jest rozmowa, która została opublikowana na łamach portalu NaTemat.pl. Podróżnik wprost przyznał, co myśli o popularnych produkcjach telewizyjnych, jakie oglądają dzisiaj tysiące Polaków.

Robert Makłowicz krytykuje spadek jakość telewizyjnych programów

Komentarz, jakiego udzielił Robert Makłowicz na łamach portalu NaTemat.pl, wskazuje na to, że krytyk kulinarny nie jest usatysfakcjonowany poziomem dzisiejszych programów telewizyjnych – nawet, jeśli te biją rekordy popularności. Słowa, które padły podczas wywiadu, mówią dobitnie o kondycji mediów i problemie, jakim jest kierowanie się jedynie oglądalnością.

Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówiłWyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówiłCzytaj dalej

– Gdy włączam telewizor, coraz rzadziej udaje mi się trafić na coś, co uznałbym za jakkolwiek wartościowe. Zamiast tego widzę jakichś półnagich młodych ludzi, których pozamykano w luksusowych willach, gdzie taplają się i całują w basenach. W takich momentach zadaję sobie pytanie: czemu ma to służyć? Oczywiście poza podlizaniem się masowym gustom i zgarnięciem pokaźnej sumki od sponsorów oraz reklamodawców – słowa Roberta Makłowicza cytuje portal NaTemat.pl.

Dość łatwo się domyślić, że Robert Makłowicz najprawdopodobniej pije do takich produkcji jak Hotel Paradise czy Love Island, które idealnie pasują do przedstawionego opisu. W mediach społecznościowych można zauważyć dość spore zainteresowanie tymi telewizyjnymi show. Krytyk kulinarny podkreśla jednak niską wartość tego typu programów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, niestety. TVN poinformował o niespodziewanej tragedii poza granicami Polski
2. Milionerzy: Ciężko uwierzyć, że pytanie padło na wizji. Sam Hubert Urbański zaniemówił, a publiczność wstrzymała oddech
3. Małżeństwo Zenka Martyniuka zagrożone? Sytuacja wymyka się spod kontroli. Wyjazd syna za granicę mógłby być ostatnią deską ratunku?

Chociaż punkt widzenia, jaki przyjął Robert Makłowicz, wielu nie zdziwi, telewizja rządzi się jednak swoimi prawami. Być może dlatego podróżnik postanowił przenieść się na platformę YouTube, gdzie sam decyduje o tym, jakie treści tworzyć. Szybko okazało się, że Makłowicz czuje się w sieci jak ryba w wodzie. Jego program śledzi już prawie 200 tysięcy internautów. W innym z naszych artykułów pisaliśmy o pięknych miejscach, jakie pokazał podczas swojej ostatniej podróży.

W Polsce spadł śnieg. Ulice i chodniki zasypane, jest nagranieW Polsce spadł śnieg. Ulice i chodniki zasypane, jest nagranieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Protesty nie mogły. Rozpoczęto usypianie 2,5 mln zwierząt
  2. Mars może skrywać niesamowitą tajemnice. Zaskakujące słowa kosmonauty
  3. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję
  4. Dostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w Milionerach
  5. Zabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcej
  6. Suczka straciła dzieci w pożarze. Nie chciała nawet jeść, dopóki nie poznała kogoś wyjątkowego

Źródło: NaTemat.pl

Następny artykuł