RMF podało zatrważające informacjefot. turysci.pl

Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata

RMF 24: Po wybuchu w szpitalu część pacjentów jest uwięziona. Jeszcze nie wiadomo ile osób zginęło, lecz kolejne są zagrożone. Budynek nie jest bezpieczny, a wiele osób nie może go opuścić. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

RMF 24 podaje informacje na temat wybuchu gazu w szpitalu w Teheranie. Nad stolicą Iranu pojawił się słup ognia, a potem kłęby czarnego dymu. Potężna eksplozja jest wynikiem wycieku gazu w piwnicy szpitala na północy miasta. Pierwsze doniesienia agencyjne mówią o pacjentach uwięzionych w budynku.

Rząd utrzymuje zakaz dla Polaków. Klamka zapadła, wszystko już jest jasneRząd utrzymuje zakaz dla Polaków. Klamka zapadła, wszystko już jest jasneCzytaj dalej

RMF dotarło do informacji z irańskiej agencji prasowej

Irańska agencja Fars potwierdziła, że w piwnicy szpitala w północnej dzielnicy miasta doszło do wycieku gazu, a następnie jego wybuchu. Na razie nieznana jest liczba ofiar, lecz mówi się o 17 zabitych. Co najmniej kilka osób jest rannych.

Straż pożarna poinformowała, że w budynku zostali uwięzieni pacjenci. Trwa akcja ratunkowa, lecz trzeba bardzo uważać, by nie naruszyć konstrukcji budynku. Kolejny wybuch lub osunięcie się ścian może zabić kolejne osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalne sceny w Chinach, dramat rozgrywa się na ulicach. Media obiegły bardzo smutne informacje
2. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów

Na Twitterze pojawiły się pierwsze nagrania, które obrazują tragedię. Czarne kłęby dymu nadal unoszą się nad miastem. Ratownicy ewakuują na noszach ranne osoby i zabierają karetką do innego szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  2. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Źródło:RMF 24

Następny artykuł