Redaktorzy

Adrian RybakAdrian Rybak

Redaktor Turysci.pl

Zobacz artykuły

Adrian WłodarczykAdrian Włodarczyk

Referral

Zobacz artykuły

Ania RadkeAnia Radke

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Dziewczyna pełna skrajności - kocha wielkie miasta i wysokie góry, nienawidzi śniegu i zimna, ale sporty zimowe to zdecydowanie jej żywioł. Interesuje się społeczeństwem, kulturą i sztuką w każdej postaci. Stara się żyć w zgodzie z naturą, troszczyć o planetę i innych ludzi. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania.

Zobacz artykuły

Barbara DaszutaBarbara Daszuta

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).

Zobacz artykuły

Bartek WojnowskiBartek Wojnowski

Redaktor Turysci.pl

Zobacz artykuły

Bartosz WróblewskiBartosz Wróblewski

Wydawca Turysci.pl

Zobacz artykuły

Maja LachowiczMaja Lachowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, z zawodu pilot wycieczek. Ciekawość świata i zamiłowanie do podróży poskutkowało dołączeniem do redakcji Turysci.pl, by móc zarażać czytelników turystyczną pasją. Plany na przyszłość obejmują podróże w najdalsze zakątki świata, głownie bogate przyrodniczo.

Zobacz artykuły

Oferta DniaOferta Dnia

Oferta Dnia to specjalne wyselekcjonowane oferty turystyczne w atrakcyjnych cenach. Dostępne przez 24h od publikacji

Zobacz artykuły

Patryk KorzecPatryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl

Zobacz artykuły