Redaktorzy

Adrian RybakAdrian Rybak

Kiedyś chciał być iberystą, ale postanowił zostać dziennikarzem. Przygodę z mediami zaczynał jako redaktor mediów społecznościowych TVN24. Jest ciekawy świata i nie ma miejsca, którego nie chciałby odwiedzić. Pasjonuje się krajami iberyjskimi oraz latynoamerykańskimi. W przyszłości chciałby zamieszkać w Hiszpanii.

Zobacz artykuły

Aleksandra KwaterkiewiczAleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.

Zobacz artykuły

Ania RadkeAnia Radke

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek logistyka i administrowanie w mediach. Dziewczyna pełna skrajności - kocha wielkie miasta i wysokie góry, nienawidzi śniegu i zimna, ale sporty zimowe to zdecydowanie jej żywioł. Interesuje się społeczeństwem, kulturą i sztuką w każdej postaci. Stara się żyć w zgodzie z naturą, troszczyć o planetę i innych ludzi. Do redakcji Turystów dołączyła kierowana przede wszystkim ciekawością świata i zamiłowaniem do pisania.

Zobacz artykuły

Barbara DaszutaBarbara Daszuta

Copywriter, specjalistka z dziedziny reklamy natywnej. Absolwentka UKSW, z wykształcenia: teolog, pedagog i dietetyk kliniczny. Po godzinach: gamerka i globtroterka. Miłośniczka technologii 4K (koc, książka, kawa, kot).

Zobacz artykuły

Bartek WojnowskiBartek Wojnowski

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. W chwilach wolnych od prac redakcyjnych, pisze dalej, tylko bardziej hobbystycznie. Poza klawiaturą czyta, głównie o szerokopojętym Wschodzie.

Zobacz artykuły

Bartosz WróblewskiBartosz Wróblewski

Z wykształcenia polonista, z zamiłowania dziennikarz. Warsztat zdobywał i doskonalił w mediach lokalnych, „Gazecie Wyborczej” oraz portalach internetowych telewizji Polsat. Interesuje się kinem, reportażem i komiksem. Dla grupy mediowej Iberion ma stworzyć nowy portal z pozytywnymi wiadomościami swiatradosci.pl.

Zobacz artykuły

Ewa MatysiakEwa Matysiak

Mieszkam w Warszawie, choć każdą wolną chwilę spędzam w podróży. Ciekawość świata mam w genach. Z wykształcenia japonistka, przez rok szkoliłam swoje umiejętności lingwistyczne na stypendium naukowym w Kraju Kwitnącej Wiśni. W życiu prywatnym blogerka, tutor i miłośniczka zwierząt, a także właścicielka Jacka Russell Terriera o wdzięcznym imieniu Mika.

Zobacz artykuły

Hubert MrozowiczHubert Mrozowicz

Z wykształcenia kulturoznawca i aktor. Z pasji podróżnik, który uwielbia pisać i dzielić się z innymi swoimi historiami ze świata.

Zobacz artykuły

Maja LachowiczMaja Lachowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, z zawodu pilot wycieczek. Ciekawość świata i zamiłowanie do podróży poskutkowało dołączeniem do redakcji Turysci.pl, by móc zarażać czytelników turystyczną pasją. Plany na przyszłość obejmują podróże w najdalsze zakątki świata, głownie bogate przyrodniczo.

Zobacz artykuły

Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Zobacz artykuły

Oferta DniaOferta Dnia

Oferta Dnia to specjalne wyselekcjonowane oferty turystyczne w atrakcyjnych cenach. Dostępne przez 24h od publikacji

Zobacz artykuły

Patryk KorzecPatryk Korzec

Zawodowo dziennikarz i copywriter, prywatnie podróżnik od lat zafascynowany zwiedzaniem świata autostopem oraz poznawaniem obcych kultur. Warsztat dziennikarski doskonalony m.in. w takich mediach jak Radio Sygnały, Nasze Miasto Opole, Muzyczny Horyzont, Pro Radio, Rock Radio w Grupie Radiowej Agory oraz Pikio.pl. Zamiłowanie do turystyki, połączone z pasją dziennikarską, zaowocowało zaangażowaniem w tworzenie portalu Turyści.pl

Zobacz artykuły

Sara OsieckaSara Osiecka

Zajmuję się tematami społecznymi oraz celebryckimi. Jestem absolwentką dziennikarstwa i filologii polskiej na Uniwersytecie Wawrszawskim. Interesuje się literaturą, show-biznesem i psychologią

Zobacz artykuły